Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

lenka19796

ten den co ma operovali tam a tu noc a potom domov.A vyslo ma to cele okruhle 2632 tak nejak plus minu par eur.Ale anatomy su drahsie tam sa ta cena aj na 2800 moze vysplhat kukni si na nete maju cennik Mediklinik.

lenka19796

nie este som nemala konzultaciu az 4 januara,zijem v zahranici tak to mam vsetko dohodnute len cez mail a teleefonicky..a ak sa ta mozem opytat kolko ta to vyslo cenovo??

lilabmw

lenka19796

vies predoperacne mi robili na klinike tusim 66eur alebo tak nejak som platila.A fajcit?no niekde som citala ze aspont tyzdne pred by si nemala ale podla mna take silne fajciarky by to aj tak nevydrzali si myslim ze aspon den dva pred by si nemala no ale to uz je na tebe.No uvidis a ty si s Dr.este nemala konzultaciu ze ake ti da ci ako?

lenka19796

lilabmw
este som sa ta chcela opytat ..ako to bolo na operacii.kolko si bola na klinike. a vysetrenia predoperacne ti robili tam?? ja si budem davat vsetky vysetrenia cez nich .dakujem za odpoved

lenka19796

lilabmw
nie neopadli mi po kojeni ani niesu vobec vytahane len tym pribratim a schudnutim sa mi urobili na prsiach take vrubky a je to dost viditelne..takze chodim az po krky zakryta..pred 14 rokmi som si davala okruhle vobe neviem znacku ,robili mi ich v martine ale tam by som uz nesla.nemam ziadny zaznam o opke ani o type implantatov..ale v tej euforii pred 14 rokmi ma to ani nenapadlo sa k tomu nejako vyjadrovat..takze sa chystam do LV a uvidime. chcem anatomicke ,teraz mam take 3 plnsie ale urcite aspon o ciselko vacsie...

lilabmw

lenka19796

vies co velmi spokojna so vsetkym naozaj aj lekari sestricky pobyt opka .Pekna klinika to je.Ja mam mentory a som s nimi spokojna velmi len by som brala este väcsie ale ktora nie.Ake si si davala pred 14 rokmi?JA mam okruhle a zalezi ako vyzerajut tvoje prska ti odporuci ale pravdepodobne anatomy.A velkost to zalezi aj to co chces ty a ako mas natiahnutu vykojenu kozu.Aj ty po kojeni nejako padli?Hod foto nech vidime ako to vyzera teraz po kojeni so silikonmi este pred 14 rokmi :-)

lenka19796

lilabmw
dakujem kocky..a ako si spokojna s levicami ..a akej znacky si si davala implantaty.ja mam operaciu az za mesiac este neviem ake si idem davat ,teda vymienat stare (uz mam asi 14 rokov silikony) ale po dietati,kojeni a pribrala som 30 kil pri tehot a behom prvych 6 mesiacov po porode schudla 35kg..takze potrebuju surne vymenit.ja by som chcela urcite anatomicke. poradte kazda rada ma posunie o krocik blizsie k nejakemu rozhodnutiu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk