Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

susy

a ake anatomicke ci okruhle?
ja som bola tiez tyzden pred opkou menit velkost a profil :-)
ja mam zajtra rok po opke, akurat dnes som pisala sem ze takto pred rokom som sa len mineralkou nalievala lebo na druhy den ma cakala opka. Juj isla by som hned etse raz! :-)

Susy1982

Povodne som mala mat 360 stredny profil nagor,ale v pondelok to idem zmenit na vysoky profil,velkost okolo.400.Som vysoka 170cm,tiez som chuda56kg,ale mam silnejsie stehna a zadok .tak to musim nejak dopasovat opticky....

rita149

Susy1982

ja som chcela Nagor zato ze maju iny povrch ako napriklad Eurosilikony a lepsie sa vraj prisposobia telu atd.
Ale su pevnejsie ako ES. ES su ovela maksie na dotyk.Ja som chcela pevnejsie preto som povedala ze chcem Nagor. Su super na dotyk.implantat ja necitim, len ked sa uvolnim a predklonim tak na pokoch ho citim, kedze som chuda nemam tam tuk tak to je citit.lebo tam na boku uz nemam sval tak je ho citit ale len ked sa predklonim. kazda jedna to tak mame len baby ktore tam maju vaic tuku tak to tak necitia ako chude.
Ty ake budes mat?

rita149

Nagor Impleo čiže okruhle implataty- sú plnené novým, mäkkým, no pevným a stabilným gélom.

ja mam Nagor CoGel čiže anatomicke implantaty-Sú plnené stabilným vysoko kohezívnym gélom, ktorý poskytuje vyššiu bezpečnosť a ideálne rozloženie gélu. Implantáty sú textúrované. Táto texturácia sa nazýva Nagotex a podporuje priľnavosť a lepšie prepojenie tkaniva k implantátu. Celý implantát je obalený unikátnou bariérovou vrstvou, ktorá minimalizuje riziko úniku silikónového gélu, v prípade, že by došlo k porušeniu obalu implantátu.

rita149

Susy1982

Nagor je značka a vyraba dva typy implantátov :
Nagor Impleo- su okrúhle implantaty.
Nagor Cogel- su anatomicke implantaty.

Susy1982

Zuleko

Myslim ze v chirmede davaju nagom
impleo kazdej ,lebo su dobre a vraj vdaka impleo gelu mekke.A este jedna vec,citis prsia po op s odstupom casu ako vlastne,necitis tam ako to povedat akoby tam nieco bolo? a chrbat neboli ?Inac mas ich velmi krasne,dik vsetko dobre

Zuleko

Susy no tak teraz si ma uplne zaskocila;))) vobec som nevedela ze je nagor a nagor impleo:D takze ani neviem ake mam;))))Zalezi od toho ake bolesti budes mat,ja som pri obidvoch opkach nemala skoro ziadne.Takze ja som pob tyzdni robía uz vsetko;)) drzim ti palce!

Susy1982

Zuleko
o tyzden vo stvrtok idem do chirmedu,viem ze si bola tam,chcem sa opytat ta ze ci mas nagor alebo nagor impleo,lebo vraj tie su meksie...a ze ci po tyzdni sa da nieco robit,trebers varit,ake to je po tyzdni?Ja uz sa tesim aj bojim po tolkom case,rozhodovani,nech uy to mame za seboou...

Rozalka

Tomasova

na toto ma upozornil ešte v Ke doktor, že ženy si po opke veľmi vedia vsimnúť rozdieli kým predtým ani nevedeli o tom. Mna upozornil, že jeden prsník mám nižší a väčší, fakt som o tom pred opkou ani netušila... potom Očenáš mi to tiež povedal, a teraz po opke to riadne vidím, na fotkách až tak nezbadať... nevšímaj si to... máš ich pekné!!! mám aj ja pocit že bez podprdy ich nechám niekde... :-)))) a už čakám na Angie, dnes mala ísť na kontrolu, tak dúfam že všetko je u nej v poriadku!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk