Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

habibi

ahoj moja tak si tu vitaj :)
pošli tu foto do galerky písla som ti adresku a určite tu kočky s tebou radi popíšu, je tu viac čakateliek :)

habibi78

ahojte dievcata, som tu nova.... termin opky u Cervena mam v auguste 2013.... implantaty 400 ml vlozene cez pazuchu pod sval....moje prsia su teraz minimalne doslova....aj tak sa bojim, ci to nie je vela tych 400ml??

habibi78

ahojte dievcata, som tu nova.... termin opky u Cervena mam v auguste 2013.... implantaty 400 ml vlozene cez pazuchu pod sval....moje prsia su teraz minimalne doslova....aj tak sa bojim, ci to nie je vela tych 400ml??

ewel007

elle

no vieš nie každemu sa všetko podarí čo aj slubi.. asi tolko..
o katetri som nepočula :)) a drenou sa neboj, prave naopak bud rada že ich budeš mať.
hej ja mam cez prsia 90cm a nosím 75D niekedy C ako píše Zuleko záleží od značky a košíku.
Reopku budem mať vo februari, opku som mala v auguste a odstup musí byť 6mesiacou, mne sa páčia, len velkosť :)) chcem o niečo väčšie :)

TARA_

Baby, tie ktore sa vyznate vo velkostiach implantatov ... vidim, ze tu vela z vas riesi kolko ma pred opkou pod prsiami a cez prsia ... suvisi to nejako s velkostou implantatu? Ked mam viac, tak budem mat pravdepodobne navrhnute vacsie implantaty, ci opacne?
Ja som sa dnes merala, pod mam 80, cez mam 90. Inak som dost chuda (aspon kazdy mi to v poslednej dobe prizvukuje) a mam 167 cm.

monikasss

Ahojte babule, tak aj ja sa pripájam k čakateľkám na vysnívané prsia. Termín mám 17.12. v Brne na klinike Laurea. Len mám dilemu či si vybrať 325ml alebo 375ml anatomické pod sval. Mám 165cm a široký chrbát a ramena. Pod prsiami 80cm a cez prsia 90cm a asi minimálne dvojky ani to nie a dosť od seba prsia. Každý deň behávam a dvíham činky, som proste taký stavaný chlapský svalnatejší typ. Chcem mať výraznejší dekolt ale nechcem aby mi to prekážalo v cvičení a pôsobilo to vulgárne. Každý deň mením svoje rozhodnutie a už mi z toho pekne haraší. Aj vy ste mali taký problém? Je tých 375ml už veľa? Ďakujem.

cheeky

ivava,
radim ti,radsej sa poriadne preliec.Ja som isla vcera na opku a nic mi nebolo len ma v krku skriabalo a poslali ma domov:-(Ziadna opka sa nekonala:-(Nehovoriac o tom,ze som sa trepala 300km:-(Take nervy som mala,ze som si celou cestou nadavala,ze som im to radsej ani hovorit nemala.

eelle

Ivava
No aspoň že ten paralen sa môže, zavolám radšej aj ja a Spýtam sa na ten strepdils... Moja lieč sa a vyzdrav! 10teho ides ?

eelle

Ewel

Prosím ťa čo si o nej počula, ak sa smiem spýtať ? Máš 500ml a stačí ti 75d? :) a tebe dal na prvý krát 500ml alebo uz si raz bola na reopke? A inak neviem čo vymyslas s reopkou, ved Ich máš take pekne :) ale viem si predstaviť že aj ja budem tak na tom že hned budem vymyslat že väčšie :D ale dúfam že nie :D nie dreny myslím, aj ked toho sa bojím asi najviac :/ ten kateter sa zavádza do mocoveho mechura aby sme sa nepocikali, ale vidím že o tom nic nevies takze sa to nezavadza našťastie :D

Zuleko

Acerka
Nesuhlasim s tymto tvrdenim,bicykel medzi formulov.Vzd treba dat na tvoj vnutorny pocit.To ze niekomu druhemu nevyhovuje dany doktor neznamena ze aj tebe nebude vyhovovat.Preto sa riad svojim pocitom.Tiez sa tu na fore zvrhla kritika na Chirmed a aj napriek tomu som tam sla lebo som mala z nich dobry pocit a bola s nimi spokojna a nelutujem ani nahodou.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk