Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

All.

Ahojte. Som treri druhy den po opke a v lavom ptsniku citim take pichanie a palenie ked sa hybem. Nie je to tam kde je jazva ale tak skor ku pazuche. Navonok vyzera rovnako ako druhy. Je to ok? Mam si na to nieco natriet? Davam si ladove obklady stale.

Lenkalili

katuss25 to som rada ze v tom nie som sama napiš mail ja ti napisem, ja mam s priezviskom tak nechcem tu zverejnovat :)

katuss25

lenkalili all vsetky kočky:ja mam 555ml anatomi na mne su uplne akoby som sa narodila z nimi mam malo niesom spokojna mam dekolt ako pred i ked dole prsia.. som mala nula nic aj napriek tomu ze mam 2 deti a teraz 33r chcem ist do toho opat..ked som videla foto tomyum... niektore ste pisali balony nie podla mna prsia mojich snov...takze pockam... a idem do toho... niesom ziadna vyzyvava baba niesom skareda ani nie nejak sebavedoma... ja viem co chcem a tuzim po velkych prsiach tie co idete do toho anatomicke vam to nedaju velky dekolt prirodzene klude popisem...lenkalii taka som rada ze niesom jedina i ked dufam ze ma to prejde prve momenty bez opp podprdy...chyba mi dekolt:-(

katuss25

lenkalili:ahoj presne ta hapem ze chces ist na reopku ja som na tom tak isto si tu pis vymenime e mail ja tiez intenzivne premyslam
...

slniecko83

sashinka1987

Dakujem a tiez verim ze sa usadia co najlepsie a budem max spokojna. prve fotene prska po opke nie su najlepsie vyzeajuce ale chce to cas. Ked sa sprchujem alebo natiram gelom na opuchy tak sa snazim moc neobkukovat ich a neporovnavat.

tina691976

je to pravda že každý hladí na to svojími očami ja mám už 37 roku a teras mám už aj iné názory ako ked som mala dvadsať vtedy by ma boli asi nahovorili silkony aj na chrbát :) človek zmýšla ináč ako ked už niečo odžije ale sen je sen a ten si nesieme dalej ak sa dá splniť tak si ho zaplatíme ak nie snívame dalej a ohovárame tie čo na ten sen mali tak prajem všetkým aby boli šťastné a spokojné dufam že aj ja sa už čoskoro zaradím medzi tie čo su tie spokojné prsane

tomyum1

ahojte baby, pisete tu o velkostiach, kolko si dat ci nedat, podla mojho nazoru, je to velmi individualne co komu pasuje a da sa v ramci realnych moznosti pouzit... kazdy ma svoj nazor na to co je pekne a vkusne, niektor chce prirodzene, niekto vyzyvave... na kazdej tie ml vyzeraju inak... tak nech si vyberie kazda podla svojho gusta, hlavne nech sme zdrave a spokojne :-))))) ktovie co bude v buducnosti, zijeme predsa teraz, nie?

Susy1982

Lenkalili
ja osobne som tiez mala nejaku predstavu,a vedela som ze akkekolvek prsia po op budu,bude to lepsie ako to co som mala predtym,pokial sa mi prsia usadili ,vytvarovli trvalo to mesiace aked mi pocas tej doby prisli depky ci to bude pekne a dobre pozerala som si stare foto mojich chudiniek a to porovnanie pred a po ma vzdy natolko zabrzdilo ze to moje neistoty totalne potlacilo...ty rozhodujes o svojom zivote,nie ja nie ini,je dore vypocut si nazory inych a rozhodnut sa musis sama ,pockaj pol roka,vyskusaj aj push upky a potom sa rozhodnes ci ti to stoji za dalsiu zmenu alebo nie.....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk