Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Lenkalili

Dakujem. Ano. Budem odpocivat. Trosku sa uz zacinam bat ale tesim sa. Zajtra letim domov tak mi to aspon zbehne a rano sup hladna smadna :)
Dohodli sme sa na 390 ale este vaham takze sa to uzavrie vo stvrtok. Mozno 420 :)

tina691976

super už som sa bála že budem odkázaná na oblečenie len na zapýnanie spredu lebo to mám vo velmi obmedzenom množstve

Lenkalili

cukricka

Nič mi nerobi problem som už uplne OK :) ako jasné ešte trošku bolí ale je to v pohodičke :) Tak držím pršteky v štvrtok! Ty budeš spinkať a mne bude dávať dole stehy :) :), koľko ml budeš mať?

cukricka

Lenkalili

V stvrtok ja budem tam uz lezat po :) ty si 2 tyzdne po opke uz? Ako sa citis? Okrem toho co si pisala. Dvihas nejake veci a tak? Je nieco co ti robi problem?

hostelica

sashinka1985

ahooj,aj mna caka operacia a mam predstavu - plne Bečka. Videla som tvoje fotky,pacia sa mi, kolko ml mas???

sashinka1985

Deed

Aj jamam jedno prso vacsie ako to druhe, doktor povedal, zemu mam dat cas, lebo to je to, co malo opuch, ale ja viem, ze aj takbude trosku stale vacsie, lebo ja som ho take mala aj predopkou. Tiez kukam stale v zrkadlea hladam chyby, je vsak pravda, ze silikony dost skresluju.vcera som skusala dat ich trosku k sebe, ale ani som nimi nehla:-)

Marikamarika
Neboj,do opky budesfit. Ja skafander musim mat 6tyzdnov, potom uvidim co doki povie. To petka79 pisala, ze po troch tyzdnoch uz moze aj normalnu.:-)

Slniecko83
Som rada, zesa citis lepsie. Inac aj mna viac bolia v noci prsia, hlavne rano, mam ich take akokeby napuchnute a potom akokeby zasa trosku kleslia vobec nebolia.skusala som si aj ja uz podprdy, to bol tak uzasny pocit, ked ani jedna nebola velka a navyse ani jedna vystuzena.mnedoktor povedal, zebudem mat take plne becka, tak som hladala podprdy 75b. Ale jedna bola mala:-D. Uvidis akabudes stastna v tej kabinke moja:-)

Lenkalili

Čawte baby, slniečko, peťa mna tiež v noci bolia najviac aj rano ked sa zobudim...

Som 12. deň po op, cítim sa už uplne OK, akurát teraz som dostala menzes tak ma riadne bolia cici, bradavky tiež, jazvy neskutočne svrbia, prska sa usádzajú, mália sa mi aj tak ale už neriešim :-D

Baby v štvrtok idem dávať dole stehy, prosim vás ako dlho budem u dokiho? Vyberie stehy a pofotí však? Ďakujem moc baby :-)

marikamarika

Tina691976

Ano aj stres vela robi, ja som tiez prechladnuta,ale mam opku az na konci februara cize casu este dost, baby vsai radili rozne loeciky ked si to das do vyhladavaca na fore urcite najdes ja uz si nepamatam co vsetko sa moze ale asi kazda bola chora pred opkou :) Drzim palce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk