Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

bittersweet

aj ja som videla na fotkach ze anatomicke mali baby na zaciatku spicate, a potom to vyzeralo dobre.. obvod pod prsiami sommala pred opkou 74, a obvod prs- s prizmurenym okom 80, cize 79-80. riadna bieda to bola u mna,, teraz som si merala sice len v podprde, lebo sa mi nechcelo ju davat dole a v zhrbenom stave- nemozem sa normalne vystriet, tak som si namerala 87 cm. viem,ze to nie je konecny stav, to len tak pre zaujimavost som si merala.
chrbat ma bolel prve dna dni, to bolo az do placu,ako som si nevedela najst polohu, na nervy mi to liezlo riadne, teraz uz je to fajn, uz ho necitim ani, aj ked stale sa neviem sama z lahu posadit, musia mi pomahat. ked ste pisali o tom, ze mentor anatom je tvrdy, tak somzvedava,aky budemmat ja, teraz ich mamtvrde, a napuchnute este, hlavne lavy prsnik, ale dufam, ze to prejde.

katuss25

dakujem za info moja,, som rada, ze ti uz prsicka makknu aj sa zacinaju usadzat. ozaj som ti nepovedala, ze som si na teba v nemocnici spomenula,ked som sa prebrala z narkozy. a citila som velky tlak na prsiach,,tak som si hned spomenula na to, ze ja mam len 295 a ty si mala omnoho vacsiu velkost , tak ked si to vydrzala ty, musim aj ja. :)si bola po cely cas mojim vzorom. :)

bittersweet

Henka88 neboj v interkliniku budes spokojna, dolezite je nech sa zzijes s doktorom! Mam dve kamosky co tam boli na prsia a tiez uplna spokojnost.

Katuss25 a kamoska co ma mentory a pekne jej zmakli mala predtym aky zaklad? Ja sa stale bojim nech tie prsia nemam ako kamene, moj zaklad je nulovy.

katuss25

sashinka1985:ahoj presne aj ja som to tak mala bolesti minim iba pri zmene polohy ale ten skafander hroza tlaci stale aj teraz ale zvikla som si tak ja som po opke 2t aj 1 den lave prsko palilo stipalo po vybere stehov akoby utal neboli nestipe je to super ale lave mam stale o nieco vacsie ako prave...mne napr zacinaju maknut prsia a trosicku su usadenejsie v niektorom prispevku som citala ze anatomicke mentor su tvrde hlupost moje su fajn a kamoska ich ma a naozaj akoby ani silikony nemala...som rada ze to tak dobre zvladas neboj podprda sa ti natiahne a nebude tak tlacit ja ju mam mat 6 ty a viem ze na doma ju urcite budem nosit aj na noc dlho skusala som podprdi porazalo ma a mam D:-) stastna ako blcha...tak hlavu hore drz sa
tomyum,deed:bambule dufam ze sa mate dobre:-)

tomyum1

Deed
Ahoj moja uz neboli prsko? Myslela som na teba... Ak neopuchlo malo by byt snas ok...
Tebe doki ako dlho kazal nosit pooperacnu? Mne 6t. A ja mam este stale opuch tak ani neskusam ani nekupujem podprdy zatial. Tiez zacinaju maknut pomaly... Som citala ze kym uplne odpuchnu a sa trochu usadia trva to 8-10t, tak trpezlivo cakam...
VS plavky je trosku riziko kupovat bez skusania, ja som este pred opkou kupila jedny 32D a boli dobre nakoniec kolegyni s A!!! :-(((

janika1531xx

lilabmw

Mám ES 350ml vysoký profil okruhle opäť chcem ES ani by som už nemenila značku som spokojná.ano dr červeň aj ked neviem kto ma bude operovať kedže ma pomocníka neviem ako to tam chodí v BB. A TY?

henka88

marikamarika

ja chcem take plne prsia, skor prirodzene vyzerajuce :) ale hlavne nech mi nevidno ten silikon, lebo tak mne vidno rebra, preto budem asi mensie nieco volit, aby mi to ten moj maly sval zakryl :) nie nie blondyna nie som :) ja som cervenovlaska. inak som zvedava, ake budes mat ty skusenosti s interklinik a dr., lebo aj sashinka ma zatial dobre ohlasy, tak dufam ze nam to vyjde velmi dobre a ze sa doktor posnazi :)

bittersweet

Sashinka ja som si viac krat pri anatomoch vsimla, ze cerstve mozu vyzerat tak spicatejsie, ale potom nie su. A ty mas vlastne ake miery a obvod pod prsiami? Ako si si zvykla na to spanie na chrbte?

Marikamarika no bude to vecnost, no ale aj tak tomu nemozem uverit ze konecne idem!:) akurat sa trochu bojim ako budem zvladat s malym, predsalen vtedy bude mat 16 mesiacov a este ho mam casto na rukach. Inak na to ze mas dieta mas prsia super! Mne sa totalne odkojili.

Luky2112

Slniecko83
To sa ti vlecie koli tomu ze to mas stale v hlave :) este som sa ta chcela opytat ako moze byt najviac stare predoperacne?2 tyzdne alebo mesiac?