Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet

Sak toto moja ja,do vtedy asi vyletim z koze..sa neviem dockat a pritom je to este tak daleko ach!

Henka88

Ja davam 450ml okruhle vysoky profil mentor..najviac kolko mi tam dr vie natlacit..uz viac sa vraj neda..ja som chcela velke bujne poprsie tak dufam ze ma to bude stacit tych 450 lebo chcela som to mat na prvy sup aby som nemusela riesit reopku..ja som dost vysoka 176 tak snad sa to nestrati ;) inak to 88 za menom je rok narodenia? Ja som 88 :)

sashinka1985

Deed

Neboj sa, nic vazne sa urcite nestalo. Mne doktor povedal, ked som mu povedala, ze sa bojim s rukami nieco robit, ze po 48hod. Uz take riziko nieje, ako krvacanie,alebo puknutie cievky. citala som ze po 48hod. Sitelo zacne na silikon zvykat a zacne okolo neho vytvarat nejaky ochranny obal.mas to cerstve, myslim, ze ta bolest ked urobis prudky pohyb este bude, ale keby sa niecostalo,takby ti napuchol, zcervenel alebo nieco. Ak sa alebojis a bolest neustupuje, zavolaj doktorovi.za to nedas nic a on ti povie co a ako.neboj sa, urcite to nic vazne nieje

juliana581

Foxie24

myslím, že sa nemáš čoho báť....má dostatočnú prax od veľmi dobrého učiteľa(dr. červeň), keďže je pri ňom pri každej operácii...ja by som mu dôverovala a mám pocit, že má naštartované na veľmi sľubnú kariéru a ešte o ňom budeme počuť... :-)

deed

Baby
Co sa mi dnes stalo, lezala som na gauci a prisiel moj syn 2rocny ze pritulit a ja som nejako zabudla ze to je kratka doba este a chcela som ho dvihnut pravou rukou hore k sebe. A strasne ma zabolelo prave prso a stale boli :( uz presla polhodka.... Myslite ze sa moze nieco stst po 4 tt? Dik

bittersweet

marikamarika ziadne speci pripravy:) akurat mam toho plnu hlavu a neviem ako to do toho 27 vydrzim! mam pocit ze najleppsia priprava by bola neriesit!:)

cuculka a tomyum1 bol pri operacii pritomny este dalsi dr, ktory asistoval?

henka88

marikamarika

ja idem až 11. marca, čiže tiež sa ešte načakám, najradšej by som to však mala už teraz za sebou, ale nebol voľný termín. K dr. Raczovi idem bud. tyzden na konzultaciu, tak uvidim co mi na velkost povie on, ale co som bola u dr. Trsku, tak ten mi povedal ze mozem od 350 do 450, cize to vidim asi na 400ml anatomické, nech mám rezervu, ale nechám si poradiť. Ty dávaš koľko? A dávaš si mentor?

Luky2112

Baby,prosim vas tie co idete alebo ste uz boli u Cervena,pozeram si papiere co treba priniest a nevidim tu ze ci je treba aj sono prsnikov...je to tam treba?dakujem

katus1

juliana581

Ano poslala som to aj so svojim nickom tak neviem, zatial nikto neodpísal :-/

Prosím ta neda sa to nejak sukromne niekde napisat, ten mail, nechcem to tu zverejnovat, pretoze nikdy nevies kto si to bude citat a hlavne nechcem aby sa to dozvedel niekto z rodiny.