Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

srnkamala

mata125...
no tie bolesti mam, ale da sa to vydrzat..ale na boku sa mi lezat este neda..respektive mam asi daky blok psychicky ,ze radsej este nie...neviem no..este pockam tyzden a potom to uz zacnem skusat..a najviac sa tesim , ako si lahnem na brucho..ale to si este pockam..teba to uz neomina ked lezis na boku?

bittersweet
pridam teda tie fotky..alebo teda ak chces tak na mail poslem

bittersweet

Srnkamala to by bolo super keby si foto pridala, ako na tebe tie 350 vyzeraju, ja som tiez taka drobnejsi a zvazujem:)

sashinka super ze testy dobre! S tou kartou je to ozaj blbost, internist ta vysetri aj bez toho a predpokladam ze si mlada zdrava zena, popyta sa ta co bude chciet.
Ako to ze 295 a 330ml stredny plus je to iste? Ja tomu nerozumiem ako to s tymi velkostami je. To je potom divne ked mi dr.na poziadanie zvacsil prsia na to iste, aj ked na tom vizuale fakt rozdiel nevidno.

mata125

srnkamal
ahoj.citam ze aj ty mas problem s chrbtom teda s bolestou...ja som tiez tri tyzdne po opke a mam strasne bol,esti chrbta...ale spavam uz na boku po dvoch tyzdnoch mi to doktorka povolila ze uz mozem..tak sa aspon lepsie vyspim....

bittersweet

Srnkamala to by bolo super keby si foto pridala, ako na tebe tie 350 vyzeraju, ja som tiez taka drobnejsi a zvazujem:)

sashinka super ze testy dobre! S tou kartou je to ozaj blbost, internist ta vysetri aj bez toho a predpokladam ze si mlada zdrava zena, popyta sa ta co bude chciet.
Ako to ze 295 a 330ml stredny plus je to iste? Ja tomu nerozumiem ako to s tymi velkostami je. To je potom divne ked mi dr.na poziadanie zvacsil prsia na to iste, aj ked na tom vizuale fakt rozdiel nevidno.

srnkamala

a vacsie si nechcela skusit? ci ti tieto poradili? lebo ja som chcela ze 300 ml...a ma doktor presvedcil ze na moju postavu 350 si mam dat..a som rada,ze som si dala tie vacsie...meriam 161 a vaha 52...fotky mozno pridam koncom tyzdna...druheho mi maju vybrat stichy tak potom

sashinka1985

Srnkamala

Ja budem mat295 anat.profil stredny plus.rozmyslala som aj nad330 ten isty profil ale to je uplne to iste,no kvoli obvodu pod prsiami miviac vyhovuje295.
Super, ze si spokojna, skoda zenemas fotky

sashinka1985

by som chcela vidiet jedneho chlapa, ktory by dokazal takto trpiet ako my pre krasu. Ale to by som hladala asi dlho ,kym by som takeho nasla:-)

Srnkamala
Tak s prsiami si spokojna.?uz ti maknu?aku sisi dala velkost. ?

sashinka1985

Ked tu kocky pisete o tom chrbate, tak to u mna bude tiez velky problem.ja nedokazem ani 5 minut lezat na chrbate.to bude des :-(