Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

All
Dakujem vam velmi baby za pochvalu,moc si to cenim :)Aj som mala trocha obavy,co poviete,ale tak som stastna a uz teraz sa tesim na finalny stav,povedal mi doktor,ze take tri mesiace to potrva,kym budu tip top :)

syner

Dada77 tá istá otázka :D kedy budem mocť zahodiť túto mrcha podprdku ktorá ma tlačí a odiera z prava z lava z hora z dola... + konečne spat na boku :(

inak zajtra týžden od opky a už som v pohode :) až na to, že ma chytil kašel a kašlať v takomto stave nie je nič extra ale to je už nič oproti tej bolesti v prpvý deň :D

v pondelok idem na kontrolu tak hadam si ich už uvidím :) sama som zvedavá... potom pofotim a pošlem :)

Dada77

Shiela, stela123, slniecko83

Baby pridavam sa do klubu.
Kedy si uz konecne budem moct dat push-up podprdu, nech to este trocha zvacsim ?!

All
Baby kedy mozem normalnu podprdu s kosticami a vypchatu ?

tomyum1

Shiela
Chodis sem uz dlhsie, citam tvoje prispevky a ako sa vyvija tvoj nazor ist ci neist na opku... a vidim na tebe, ze stale vahas, ci ist do toho ci nie... Sama sa musis rozhodnut ci podstupit riziko ktore operacia prinasa (kazda o nom vieme a kazda ratame s tym ze prave nas sa to nebude tykat). Ak tvoj strach a obavy prevysuju tvoju tuzbu po krajsom dekolte zabudni na to a nechaj to tak... Prepac, ze pisem aj o tej horsej stranke ale zial taka je realita a treba ju akceptovat. Drzim palce nech sa spravne rozhodnes :-)

tomyum1

Katuss25
Ahoj zlatino lieckaj sa... Urcite ti k chorobe prispel predvianocny zhon plus stres z operacie... Supni cecko, zinok, lacto7, mna casto bolievalo hrdlo ale odkedy davam tuto kombinaciu je ti fakt lepsie. A este imunoglukan, ten trebs dlhsie brat.

Ja som ok zatial a dufam ze to tak zostane... Ze uz vsetky nastrahy a komplikacie mam za sebou :-)

Drzime si palce!!!

bittersweet

shiela urcite sa kazda z nas boji a prirodzene cim viac vies, tym je to horsie! je to o prioritach a o tom, ako velmi ti takyto komplex znizuje kvalitu zivota. ja si po dvoch detoch ani do tej push-upky nemam co dat, nesedi mi ziadne pradlo, ziadne plavky, v lete je to depka.

shiela

dievčata čím viac citam tieto príspevky tak sa moja tuzba po prsiach straca a prehlbuje sa strach a tým ma to odradza od opky. tak isto aj problemy ake mala tomyum1 - už si určite ok držala som palce. ale fakt dievčata prečo toto podstupujete? nemôžete spať, dýchať, hýbať sa, nedaj bože ak sa ešte objavie komplikácie po opke. a tie bolesti. chytá ma z toho hroza a nie odhodlanie ist na opku.ked cítam tieto príspevky sa sama seba pýtam ci chcem toto podstupit ci nie som spokojna s plochou hrudou.samozrejme nie som spokojna ale neviem ci som dost silna vnutorne takéto niečo podstupit.všetky ktoré tu pisete ste 100% presvedcené že idete do toho, že to podstupite, chcete.... no ja zatiaľ nie.ano chcem väčšie prsia a tym krajsiu postavu v plavkách ale....asi som na hlavu.

shiela

stela123,slniečko83
dievčata tak sme 3 chodiace katastrofy. tiež musím mať push up a poriadnu aby som aspoň niečo mala.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk