Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

zoe:

ja by som chcela take 75C asi, akurat neviem ci anatomy alebo gule, myslim, ze skor gule, ja po dvoch detoch mam uz tie prsia take hore prazdne :)))
tak myslis ze mam pytat 400 gule?

zoe23

deed

Neviem aky mas typ postavy ale ja mam boky aj zadok a mam 170cm a 50kg nabuduce pod 400 nejdem ani zadarmo :) teraz mam 330 (anatomy)- viac sa nedalo, nosim 75B,80B a tie prsia su na mne male, nestacia na to aby som mala sumernu postavu...ked pojdem na vymenu dam aspon 460 to bude tipujem take D.
ale dalsia vec je, ze neviem kolkatky prsia by si zas chcela...

deed

kocky uz len tyzden a idem na konzultaciu :) akurat neviem ci mam pytat 400 alebo menej...

inak je to fakt super, ze sem pisu aj baby po, lebo tolko infosiek sa nikde nedozvieme......
ja sa uz tak strasne tesim, dnes som bola v avione a ked som videla novu kolekciu v intimissimi, hned som si ju predstavila na sebe s novymi prsiami..to bol pocit, dufam, ze sa dohodneme na januar...
tak vam uz setkym zavidim, co mate po...ale tak uprimne, sak viete:)

tomyum1

sashea
dakujem:-)
a nevies ci mozem mat na nechtoch gellak alebo musim mat uplne odlakovane? lebo niektorym mudr nevadia ani gelove nechty a niektorym vadi aj obyc lak... dakujem :-)
a super ze sem este chodis aj ked uz mas po a tesis sa z vysledku :-)

AVAYA

Tak aj mne sa to uz blizi.. idem 13.12. k Dr. Marsalovi do TT. Mam zmiesane pocity.. Bojim sa aj tesim zaroven.. Asi to poznate:-). Stale zvazujem, ci tie implose 295ml nie su malo.. Mam pocit, ze ma doktor do toho trochu dotlacil..
Ak bol niekto u neho na opke v Trnave, ako je to s kontrolami? Mozem ist aj v PK? A kolko kontrol po opke musim absolvovat?
Drzte mi palceky prosiiim.. nech to dobre dopadne:-)

sashea

Tomyum1
Jezis prepac mi to uplne vypadlo:D myslim ze nechcel ale ja som bola lebo predtym som nikdy nebola. Doraz daval na krvnu skupinu, rtg hrudnika a odbery..:) a este mi robili ekg tusim:)

tomyum1

sashea

tak zajtra drzim palce na kontrole, ja idem v pondelok dohodnut implose :-)
prepac ze otravujem ale nenapisala si mi ci mudr chce aj sono pred opkou? dakujem za odpoved...

all

dnes nejak nikto nepise???

Titten

evellina,

doktorov je dost, co su dobri, treba ale zvazit aj vzdialenost, dochadzanie na kontroly a referencie.

Nechcem nikomu krivdit, ale stacilo mi precitat si o Jezovitovej, ze dokafrala pery Gasparovicke, robila prsia Plackovej, mne sa ta praca nepaci, nie su sumerne spravene. Rovnako v galerke sa mi nie vsetky prsia od nej pacili, aj ked to je subjektivny pohlad a fotka vela urobi, ale aj pokazi.

Ja kvoli pristupu neodporucam MUDr. Gubu v ULK, je to sice odbornik v plastickej chire, ale pristup zvlastny, ani nepremeral, z 3metrov zhodnotil, ze da mi max do 300ml, medzirecou zadrel, ze som neni uz najmladsia a preto mi vacsie neda (mam 30r), a nedali sa u neho skusat ani makety implantatov. Prosto sebavedomie mu nechyba, tvoje predstavy ho nezaujimaju, on si spravi svoje a ber, alebo nechaj tak. Tak som nechala a sla k MUDr. Marsalovi do PK (operuje sa v TT) a to bolo uz podla mojich predstav.

Mala som termin bud. tyzden k Cervenovi, no cakat trebalo 9mes na konzultacku len a opku asi az v lete 2014 najskor, tak som termin kamoske pustila a uz som presne 6mes po opke

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk