Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Nena1 ty mas po chlebe teraz:-D:-D:-D ja ta budem tento tyzden otravovat donemoty:-P prosim ta ty si vysoka 170? Tie 410 vies aj schovat napr pod mikinu? A vahu mas aku?

Nena1

Martina 210
na bruchu môžem spať, ale akosi to nerobím. Stále mám rešpekt. Keďže mám medzi nimi medzeru, tak si myslím, aby som ich ešte viacej neroztiahla do strán xixi! Ináč baby, aj keď to mám cez dvorce, ja som mala v jednej bradavke hneď po opke citlivosť. Normálne nechápem, ako to tí doktori robia :-) A to mi celý dvorec vyrezal a prišil na iné miesto! V druhom to trošku trvalo. Cici poslúchajú a to je základ. Dokonca sa venujem fitness a nemám problém. Sú jak moje. Aj s veľkosťou som max spokojná. Pred tým nula, teraz 75D :-))

Martina210

Nena1

No ďakujem ;-) neprehanajme to zas s tou peknostou pred opkou :-))))) take vlcie uška boli ;-)
Inak ty sa ako cítiš zo svojimi? ;-) Ja na bruchu nespim od opky som si odvykla :-)

Nena1

Martina 210
waaau!!! Máš ich krásne :-) Jaká cica je z Teba :-) Pozerala som Tvoje nové foto a ja si Ťa pamätaaam! Ty si bola pekná aj pred opkou. Myslím, že od začiatku boli tie jazvičky trochu vyššie. Ale to vôbec nerieš. Oni vyblednú. Ostane Ti len tá tenká čiaročka a to nebude časom vôbec vidno. No a ja? Pravdu povediac, tiež boli obdobia, keď som sa veľmi pozorovala a porovnávala s inými babami a riešila vo svojej hlave, že prečo som to dala cez dvorce. Tie jazvy boli otrasné a v strede prsníka. Že ich nikdy neschovám a tak pod..., ale chce to čas. S jazvami už nemám problém. Ale zase ja mám veľkú medzeru medzi prsiami, Aj to mi vírilo v hlave. Že asi doki mal dať stredný profil...Doktor ma aj upozornil, že mám širokú hrudnú kosť, ale jak tie prsia mäkli, tak ich dám v podprde úplne k sebe, takže už nič neriešim a som happy, že mám najkrajší dekolt v robote :D Najdôležitejšie je, že s cici nemáme komplikácie. Ináč aj ja pochádzam z východu, ale dlhé roky už žijem v BA.

xxsandyxx

All
Baby co ste po opke, mali ste pod prsiami take navrete žily/šlachy??pri pohybe to boli a taha... Zase stresujem:)

Ada 77

katuss25,áno ja som zatiaľ spokojná.Pozrela som tvoje foto a kľudne pytaj viac ako 525ml,vôbec to nebude veľa.

Martina210

Lenkalili

;-) ďakujem potešilo ma to.Trošku som ten vystrich vylepsila vypchavkami :-)))))), ktoré som si hovorila že už nikdy nebudem potrebovať :-))) to len aby sa spojili prsicka lepšie :-) inak ich nenosim ;-)

Martina210

Nena1

Ďakujem za tvoju reakciu ;-) veľmi som nerozumela ako to myslíš s tým ulozenim jazvy?
Bola som u Mladeka v avelane.Som velmi rada ze nemam komplikacie.Co sa týka jaziev som trochu sklamaná, teda to že už od začiatku boli tak vyššie uložené, ked toto myslíš.
Som až z vych.slovenska, preto som si vybrala Nitru, pre veľmi dobre referencie. Ja som bola od začiatku s Doktorom dohodnutá na 450 ml.Ked má kreslil pred opkou tak už vravel že by mi dal aj menšie take 300, 350, 400.Ja som o menších ako 450 nechcela ani počuť.A neľutujem.Uz mi pridu na moju postavu take mensie :-)Neviem.Povedal mi že mám prsnu zlazu svoju dosť vyvinutu, mala som pevne 1 a polky myslím.Tak sa aj bál aby mi nevzniklo dvojité prso s tými 450-tkami.Len myslím ze tou dlhoročnou praxou akú má pán doktor, sa mohol trochu presnejšie trafiť s tým meraním.Asi som si to vtedy zakrikla, ked som mu vravela že si dosť potrpim na presnosť, nech sa snaží ich trafiť priamo do tej ryhy :-(((
No nič ja len dúfam že pri výmene sa to napraví.Že tá koža ako doktor povedal sa rokmi natiahne a jazvy sadnú pri druhej opke do ryhy.To si prajem.Ale podstatne je že nemám bolesti, citlivosť bradaviek mám.Akurát sa musí este mi vrátiť cit v spodnej časti pŕs.

A inak bola som minulé len tak kontrolne na sono prsníkov, či je všetko ok.Je.Len mám v jednom prsniku okolo celého implosu trošičku čírej vodičky, vraj je to ok že sa to samo spraví, že si musí prso na cudzie teleso zvyknúť.

Sorry, trochu som sa rozpisala :-) a ty si spokojná inak?

Lenkalili

Martina210

Wau máš ich krásne, vôbec sa netráp tými jazvičkami sú to dely!!! Posledná fotka uplne masaker, to si už aj ja predstavujem že si zoberiem taký výstrih a budem plná sebavedomia! :) :)Jazvičky zmiznú uvidíš, daj tomu čas.