Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

Nena1,a foto má byť pred op.či až po.Lebo ja som zatiaľ poslala iba pred op.Teraz ešte nemôžem lebo som samá modrina.

Ada 77

Nena1,Áno v jednom e-mail som poslala aj nick aj foto a behom 2 hodín prišli otázniky.To foto som dala ako prílohu...

Ada 77

Ahojte,chcem sa spýtať ako sa prihlásiť do galérie?Veď už som poslala foto aj nick a odpoveď na jeden e-mail neprišla a na druhý prišli otázniky.Ako to funguje?

Nena1

anosa 12
aj pre mňa mal nachystaní 325, 365 a 410. Povedala som, že 325 určite nechcem. Ale medzi 365 a 410 nechám naňho. Bála som sa tých 410, že to bude megaaa :-))
Ale, čo keď... On zohľadňuje aj veľkosť bokov a celú postavu, tak, aby si vyzerala tip top. Po zobudení boli jeho prvé slová "máte tam 410" :-) Som mu nesmierne vďačná. Sama by som sa neodvážila.

anosa 12

Nena1, ty si poklad. Ano, deti mam. Dr. mi ponuka 400ml ale teda sme to nechali otvorene,ja som priklonena k 350ml. Bojim sa velkych, pripravi dvojo.

Nena1

ythyl
držím palce! Dobrá veľkosť ;-) Aj ja by som už teraz dala aj 500, ale nevošlo. Tak mám 410. Spokojnosť :D