Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Assaabloy
Este pockaj 5 tyzdnov je malo na hodnotenie... Keby si nerobila fotky nazivo je to ok alebo aj tak si nespokojna? Lebo na foto vidno kazdy detail ktory si volnym okom ani nevsimnes. A fotky v casakoch kde obdivujeme dokonale postavicky si aj dokonale vyretusovane:-)

Som zvedava co ti povie lekar na konzultacii... Kontrole... Kedy ides??

tomyum1

Sashea
Mudr u kt si bola ty sa mi zda precizny ze sa vie vyhrat s prsani, nie len ze do rovnakych prs nacpat rovnake implantaty, to vie kazdy. Pozri foto v galerke adadka. Ina velkost implosov, rovnaky priemer zakladne (aby boli rovnake v priemere), len ine ml a profil na vyrovnanie rozdielu.
Chcem to vyskusat nech to mam najlepsie ako sa to da urobit, ked to ani potom nebude tip top (ako tvoje), ok, ale urobi sa vsetko co sa da chapes. Nechce sa mi cakat dalsich 10-15 r ked bude treba vymena, ze ved potom sa to opravi. Zijeme teraz...

tomyum1

Assaabloy
Na reopku k tomu istemu mudr nejdem, on je spokojny so svojou pracou. Nema vyznam s nim nieco riesit...

tomyum1

Sashea, anosa, assaabloy

Idem k dr paliatkovi, poslala som mu fotky este na jar a najprv povedal ze mam este vyckat ze je kratko po opke, tak som v sept bola znova za nim a sice je to lepsie ale nie dobre podla mna. Idem k nemu este na jednu konzultku pred opkou a opytam sa aj na korekciu cez dvorce ako pisala anosa. Lenze neviem ci chcem mat dalsie jazvy kedze uz mam v podprsnej ryhe. Inak ale ked som bola na konzultke u trsku este pred tou opkou co uz mam za sebou, nespominal takuto moznost...

sashea

Sashinka katuss
Fakt si myslim ze velkost a tvar zalezi od postavy.. ja mam len 360 a vyzeraju ako balony.. a ked tu citam 500 tak vyvalujem oci ze si to neviem predstavit:))))

sashea

Assaabloy, tomyum1
Ahojte kockyyy.. no ja nosim uz 2tyzden nevystuzenu s kosticami a skoncila som s velkostou 75D. Dufam ze sa ti prsko posunie aby si reopku nemusela riesit hned ale az neskor pri zvacseni:))) tomyum1- je to take nespravodlive ked si musis tolko vytrpet a este ti urobi opacnu asymetriu, to by mali reopnut zadarmo uz len kvoli referenciam:/ otras toto

anosa 12

Assabloy vidim, ze pises podobny problem, tiez som zvedava aky bude vysledok u mna. Bradavky mam rovno ,len rozdiel vo velkosti. Obe deti som kojila sice kratko ale len z jedneho prsa a to je vacsie.

anosa 12

Tomyum1, to mi je luto! Tolko bolesti, stresov a aj prachova nakoniec ,ze opakovat. Kedy a ku komu chces ist na operaciu?
Ja budem mat gulate, opku cez dvorce, upravi mi bradavky pave kvoli asymetrii, tiez mam jedno prso vacsie ako druhe a proste ,ze ked chcem rovnake , tak jedine takto. Nehovoril Ti to tiez dr. Trska? Aj som gulala ocami, ze zlozite ale presvedcil ma.
V galerii nie som.

assaabloy

tomyum1
niesom si ista, ci poviem teraz dobre, ale ako citam tu forum a vidim ze si mala asymetriu a bradavky ti isli do inej strany ako dopredu tak asi u teba by bolo lepsie operacia cez dvorce a korekcia dvorcov.uz netusim ako je to s velkostami implantatov, aj tie je lepsie robit sizerom jednoznacne, kedze je to na co najrovnakejsiu velkost. ked si spomeniem ktora baba tuto z fora mi nieco take popisovala napisem ti.ale ty si na fore casto tak mozno aj budes vediet. tej som sa nedavno pytala preco ma rezy cez dvorce a prave otom pisala, ze jej robili korekciu bradaviek kvoli asymetrii. moja asymetria bola ina. moj prsnik bol velkostou odlisny ale bradavky mi nesli do stran, no ja som mala aj male prsia.

assaabloy

tomyum1
a co mmyslis, viem ze pojdes na reopku. ja vidim na sebe tu nerovnost prsnikov tiez a premyslam ze pojdem. ale pevne dufam a verim ze sa to este urovna. pamatas na moje? mam sice 5tyz od opky ale jeden prsnik vyssie polozeny. ja tomu nechapem vobec. zajtra mam kontrolu tak uvidime co bude.som aj smutna troska. prsniky niesu rovnake aj velkostou. merac bol pouzity, ale implantanty boli iba 325 350 a 375ml takze neviem ci to bude tym.ak by trebalo 360 alebo 340 take nieco nemal lekar. no a to posunutie je viac viditelne. ty tomu chapes? Ako je mozne ze mam jeden vyssie jeden nizsie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk