Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Assambloy
ja som tiez mala asymetriu ale moje prsia boli aj tvarovo ine,jedno vyssie,druhe nizsie ,a po kojeni sa vsetko iba zvyraznilo,pre to bol des .. aj ja mam rozdielne impl.,ale ja aj po op vidim urcitu nerovnakost nie taku aka bola to sa fakt neda vobec porovnat, ale nemam preco toto riesit,mne sa to paci , spokojna som so vsetkym....Nech mas z prsicok iba radost..

Micka111

chantal12

Ahoj! Ďakujem pekne a ponuka na akty už bola :-)))
Samozrejme, môžeš si vytlačiť moje fotky a zobrať ukázať doktorovi :-)
Potom sa ozvi aká bola konzultácia.

assaabloy

ivetka58
jaj no dobre tak to som rada ze sa o teba staraju a ze vsetko je v poriadku :) dobre ze si napisala uz som nad tebou tak premyslala :) tak ja mam v irsku so zdravotnictvom zle skusenosti aj dobre. zalezi o co ide atd. je to strasne drahe. v nemocnici sa venuju na sto percent ale obycajny prakticki lerari nic moc. detom sa venuju na max. aj tehotnym zenam. ale je to uplne iny kraj ine zvyky. ked tak pomyslim ze napr starostlivost o dieta uplne ina nez u nas na slovensku :) chvilami mi je z nich az smiesno. ja sice nemam deti ale mam krsniatko s ktorym zijem v irsku a som prinom od narodenia takze to nejako prezivam ako aj mamicka :)
Susy1982
dakujem ti velmi pekne ze si si nasla cas pozriet fotky aj napisat, no skutocne neprovnatelna vec s tym co som mala :) dnes su moje prsia blizsie k sebe som si vsimla a menia sa. zvykam si ze nejake mam a este som nevyskusala ziadne tricko alebo podprdu. ani ziadnu nemam. chcem byt uplne fit a to vyskusat potom :) som velmi spokojna s doktorom Svehlikom a jeho sestrickou Katkou, fakt sa o mna pekne staraju, poradili mi rozumnu velkost, aj ten merac ktory pouzili bol velmi dolezity. ak by sme ho neobjednali to by tu velkost musel doktor iba odhadnut a mohlo by dojst k nerovnosti. sto eur navyse ale takyto vysledok to malo :) si strasne zlata, ze si mi napisala :) dakujem :)
lilienka10
drzim palce zajtra a potom napis :)

chantal12

Micka111

Suhlasim s Titten, ze mas krasne urobene prsia...mozes ist fotit akty! :-)
Ak dovolis, vytlacim si tvoje fotky a vezmem ich ukazat dokymu na konzultaciu, lebo mam podobnu postavu ako ty...

Susy1982

Babenky co ste pridali foto po op ,mate ich super...Assambloy mas perfekne vyriesenu asymetriu implose sadli ti presne,akoby boli odjakziva tvoje velmi prirodzene a pekne ,pre vsetky dievcata co maju pocit ze mohli byt, vecsie ,krajsie ,plnsie atd. chcem povedat len jedno staci sa pozriet na foto pred zakrokom a po nom a to hovori samo za seba,dolezite je aby neboli komplikacie a ine neprijemnosti kazdy prsnik implantat zmeni ,zlepsi ale mat dokonalost ci uz v tom al. niecom inom je marne,clovek by sa nakoniec stal otrokom svojich idealov a zabudol by vnimat pritomnost a tesit sa z toho co je prave tu a teraz....

ivetka58

assaabloy
nie nie o prsia nepridem ,to som si myslela ja ked som si nasla hrcu,som si hovorila ze este som si ich enuzila a pridem o ne,stresovala som ale je to vsetko ok a tesim sa z nich ,cystu mi prepichli a vytiahli ihlou tekutinu z nej ale povedali ze sa to moze opakovat tak mam zas prist ak bude treba,kazdy hovori ze v uk je zle zdravotnictvo no teraz som sa presvedcila ze ked ti neico je konaju hned na datum vysetrenia som cakala tyzden a tam to bolo super isla som z miestnosti do miestnosti jedno za druhym sono ,mamograf a lekar,objednali ma na presnu hodinku a po dvoch som uz isla aj domkov ,takze mam zatial dobre skusenosti :)