Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

assaabloy,,sashea
nooo baby pozrela som si vase fotky,mate veeelmi pekne urobene prsia musim pochvalit..
sashea
tebe este jednu vec ty si mala pekne prsia aj pred opkou co som videla foto..ja mat take tak sa s tebou ani nerozpravam :D akoze mne sa pacia aj tie pred opkou

penelope1

Baby pozerala som si galériu aj keď ešte nie celú, ale musím uznať, že máte krásne prsíčka :-) Chcem sa opýtať je tam dosť spomínaný Dr. Mladek aké ste si dali, koľko vás vyšli a ako ste spokojné? Ďakujem :-)

assaabloy

ajka124
mne je rovnako ako tebe s tym pichanim alebo palenim a obcas mam bolesti. najhorsie je to rano ked mam vstat z postele. vzdy sa mi poobede tak super ulavi. daj vediet ako si dopadla na kontrole. ja idem az dva tyz po opke cize bud tyz v stredu :)

fotky do galerky som poslala vcera v noci tak aspon troska nech pocujem dievcata vase nazory.

Angela3531

slniecko. Podla toho ,ake mas teraz prsia,kolko tuku a prsneho tkaniva,lebo ak mas malo a si chudsia,aby si nemala vlnenie pri velkych implosoch.Ja mam 400, tiez niekedy lutujem ,ze som nedala 450,ale uz terz v predklone vidim vlnenie.Nie je to nic strasne,som 4mesiace po opke,neviem ci to este moze zmiznut,ale citala som ,ze chudsie to mavaju,ked je vacsi implantat,neviem

bianka77

janka.i
pri menstruacii je sklon k zvysenej krvacivosti...tak preto. Preto pri planovanych operaciach sa snazia tomu vyhnut.Ale nie je to zavazna kontraindikacia,asi skor zalezi na chirurgovi a pracovisku ci prizmuria oko :)

janka.i

sashea , ajka

No ja už som po 2 antibiotikách teraz beriem tretie .a aj asi preto mi meškaju tehotá niesom..ale už začinam stresovať o 10 dni mam operáciu a asi dnes zajdem ku gynekologovi si pichnuť vyvolavačku.dufam že dostanem

sashea

Janka.i
Ja som zase brala antikoncepciu a zabudlia upozornit na vysadenie tak mi povedali nech berem dalej.. a dostala som druhy den po opke.. asi z tych antibiotik:/