Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

sashea
ahoj ja mam kontrolu buducu stredu to bude presne dva tyzdne od opky. aj na noc som zobrala tabletku od bolesti aby som mohla spat a spala som ako babatko.teraz ako vravim prsne rezy bolia takze sa hybem opatrne ale hybem. no urcite sa to kazdym dnom zlepsi. ty nemas foto v galerke? myslim zeby som mohla tam hodit aspon jednu foto pred a po...ten rozdiel neskutocny. ved posudite dievcata same ;)

sashea

Assabloy
A kedy mas kontrolu? No ja este stale mam bolesti-hlavne v noci Ma strasne boli chrbat a stale sa budin a to uz mam v sobotu mesiac od opky...ale inak sa to daaa:))

assaabloy

tomyum1
ahoj uz sa mam lepsie kazdym dnom. boli viac na lavej strane v reznej ryhe ale uz sa citim lepsie.vstavanie cista komedia :) akurat kycham tak mam strach aby som nebola chora.ale idem na prechadzku von tak sa tesim :) a dnes je 7dni po operacii :)

olbia

ahojte viete mi doporucit dobreho lekara z BA ,chcela by som ist na konzultaciu po novom roku mam 400ml.eurosilikon od cervena ,a po tehu ich mam trochu klesle :-( .

syner

čauteeee... už to na mna ide :D stresy za dva mesiace opka.. viem,že si ma prsia masirovat kokosakom... a čo este poradite aby operacia dopadla čo naj??? dake cviky aby ma prsia menej boleli... niečo aby sa ten sval na to pripravil alebo čosi? jaaaaj...

barboraF

Slniecko83
Neboj do opky sa to isto zmeni. Casto sa budi? Aj moja mala take obdobie ze sa budila s velkym placom a musela som ju vziat na ruky aby sa ukludnila. Moja mala ma zas taky blby zvyk ze ked ma vidi lezat tak sa na mna hodi

slniecko83

barboraF

Mozno ked ta prvy krat po opke uvidi si povie co to ta mama na tom nose ma. Moj maly nespinkava dobre v noci a toho sa najviac obavam,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.