Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

barboraF

Chcem sa opytat na tu tvoju druhu konzultacku ktoru budes mat mesiac a pol pred opkou to ti on navrhol mat alebo ty si chcela? Ja nemam uz druhu konzultacku. A asi by som chcela asi 500 namiesto 450 ml

slniecko83

barboraF

Budi sa casto sice uz sa to o cosi zlepsilo a vzdy ked sa zibudi v noci tak sa postavi a place takze pridem k nemu a dam ho lahnut. Som zvedava ako to bude tesne po opke ked ja sama sa nebudem moct postavit z postele bez pomoci a moj drahy pracuje v noci

barboraF

Zara9
No ja vazne uvazujem o vacsich implosoch aspon 550ml...este budem mat jednu konzultacku u Cervena mesiac a pol pref opkou tak si to s nim este ujasnim...ale uplne ziram ze 375ml a mas D a ked ti da 600 budes mat Et

katuss25

Ahojte tak 18 decembra idem na to aj ja:-)strasne sa tesim mam navrhnute 475ml mentor okruhle ale ma taha aj 500ml no trocha sa bojim velkosti...viete co treba do nemocnice?a gelove nechty dole?

Lenkalili

Ahojte baby chcela by som si dať silikonove prsia rozhodla som sa tak lebo som chorobne málo sebavedomá a toto je môj sen. Som z Prešova, je tu nejaká ktorú operoval dr. Valdman? Neviem ku komu mám ísť poraďte mi niekto kto je z Prešova a má skúsenosť, alebo aj mi môžte baby napísať aké to je všetkoo lebo zatiaľ som si len začala vyberať chirurga, konkrétnosti o tom ešte neviem, ale viem len to že som ochotná spraviť všetko a takisto aj zniesť všetko :-) ďakujem za každú odpoveď

zara9

misicka 22
ja som jej pisala na mail,aby mi poslala nove heslo,lebo sa zmenilo..takze som sa nemohla dostat k foto..
ja mam uz 39..neni som uz najmladsia :) mam18 rocnu dceru..
lucia1 ma krasne spravene prsia..len ja by som väcsie chcela :)

misicka22

zara 9
Toto som sa zaregistrovala teraz,lebo ja si nepamatam ani len nick ako som tu bola, už mam aj iný mail tak sa ktomu asi ani nedopátram, musím asi napísať tej babe čo to tu ma na starosti, nech ma pohlada podla starého mailu.

Ja deti nemam, teraz mam 23 a to ma trošku odrádzalo že dam si druhýkrat spraviť prsia pred detmi..no ale asi neodolám, dieťa v najbližšej dobe neplanujem

mne sa velmi velmi páčia prsia luciaa1, presne také by som chcela

zara9

misicka22
ja som ta veru tiez nenasla..na ktorej strane si?ja som na 17 :)
mne dava anatom.lebo mam trosku pokles..a ze tie sa mi viac hodia..on mi ich sice odporucal aj prvykrat,kedze som aj kojila..mam dceru..ale vtedy vsetky chceli gulate implantaty a ja tiez :)
tak som si ich presadila..
ja som ju tiez pozerala..a mne by sa take pacili :)
to je ale pravda..na kazdej babe ukaze to ukaze inak-aj ked maju rovnaku velkost..