Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

lilabmw

ajoj zlatik.ktory den mas konzultaciu?ja idem k dr.cervenovi v piatok:)

zienky,najdem tu,take,co ste si davali aj nos robit u dr.cervena?

BritneyBitch

Lilabmw

Dakujem, to bude od teba mile ;-)
dufam, ze konzultácia dopadne k tvojej spokojnosti.

Aj ja chcem nabuduce poriesit nos a prsia spolu, premyslala som aj nad červenom, odradza ma dlha cakacia doba, lebo neviem, kedy sa na to dam.. a ked sa odhodlam nechcem čakať ani mesiac :-)

K tomu nosu, chces len spicku alebo celý?

lilabmw

britneybitch

tusim si hovorila ze chces reopku ja mam buduci tyzden konzultacku u Dr. Cervena tak ti dam vediet teraz mam 400 ml VP

assaabloy

tomyum1
si zlata, ze sa podelis so skusenostami :) dakujem ti velmi :)znova som o cosi pokojnejsia
a co sa tyka pana dr.Cervena, ja som si ho vybrala lebo skutocne co citam tak to je profi, skus ist par stran dozadu si precitat co onom napisala tiez Zoja83 a ta ma s nim velke skusenosti a ovela vacsie starosti s prsnikami nez my dokopy. isla by som k nemu ak by to nebolo take premna komplikovane. verim tomu, ze ked pojdes na tu konzultaciu mi napises nieco pozitivne :) po jeho navsteve si urobis svoj nazor :)

tomyum1

Assabloy

Ano pred 12 rokmi a davali sa vtedy pod zlazu, boli pekne asi 6 rokov potom sa zacal jeden zo spodu vlnit a po tehotenstve trochu padli, bola som na vymene kvoli tomu ze uz boli dlho stare implantaty aj kvoli tvaru. Myslim ze u inplantatov pod sval by sa v zasade nemalo po tehotenstve a kojeni nic menit. bud v klude, tak ci tak za 10-15 r bude treba vymenu a netreba si robit stres dopredu.
Moj lekar ktory robil reopku odhadol velkosti pred opkou a kedze nepouziva sizery ani neobjednal ine velkosti asi musel pouzit co mal k dispozicii aj ked mozno sam videl ze to nebude uplne tip top. To som ale mudra az teraz, doverovala som mu, preto som sa zverila fo jeho ruk, lebo vraj v ba najlepsi je. Este mi aj vadi ze mrntory anatom su tvrde a prsia ma tlacia a ani nejdu k sebe v podprsenke. Kamoska ma termin konzultky v oktobri u cervena a nejde tam, asi mi posunie termin, avsak aj ked cerven robi krasne prsia, neviem ci je z tych plastikov ktori su az taki detailisti...

Micka111

assaabloy

Ďakujem pekne! Áno veľmi sa teším :-) Ešte len budú krajšie doktor povedal, že sa ešte viacej vyformujú. O tri týždne ide dole podprsenka, ale nejaký čas si ju na spanie budem dávať. Však potom pridám ešte fotky.

Držím ti palce! :-)

assaabloy

Micka111
pekne mas urobene prsia :) a radost pozerat na fotky citat ako o nich pises :) vidno ze sa velmi tesis :)
tak este mesiac a snad takto budem pisat aj ja :))))

assaabloy

tomyum1
velmi vela ludi tu chvali dr. Cervena, mozno by si mohla ist k nemu na konzultaciu a uvidis co povie on. radsej sa viackrat porad s takymito odbornikmi.
ja som si znova prezrela tvoje fotky niekolkokrat, lebo inak by som si nevsimla ziadnu asimetriu.malicko vidiet. mne sa pacia pekne mas prsia, ale ty vies najlepsie ako sa citis a ked to citis takto aj v podprsenke tak asi sa porad s odbornikmi. ja ratam s tym, ze umna moze dojst k tomu ze tie prsia nebudu rovnake uplne,ale nemyslim, zeby mi to az tak prekazalo, budem rada ked nejake budem mat ;) ale ak sa podari urobit pekne bude najlepsie ;) a tiez si myslim, ze velkost implantatov budu vediet az pri operacii. tesim sa na gulate implantaty pacia sa mi velmi.
ty si mala operaciu pred 12 rokmi? a nemas skusenost taku ze tehotenstvo a silikony? nevies ako sa silikony zmenia, ci sa po tehotenstve tak zmenia ze ich treba jednoznacne menit alebo upravit alebo je mozne, ze budu aj v poriadku? sice mi ziadne tehotenstvo teraz ''nehrozi'' ale tak pre info a mozno buducnost ;) clovek nikdy nevie :)

Micka111

zlaticko_7

Do galérie sa dostaneš tak, že pošleš svoju fotku pŕs na mail: galeria@zoznam.sk Potom ti príde prístupové heslo a môžeš pozerať ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk