Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

A ešte by som poprosila baby,ktoré majú skúsenosti s BB. a Dr. Červeňom,aby dali info a názor :-) Díííík :-)

peta79

lila BMW
tak dnes som volala do Siklienka,kde som si objednávala implantáty a dohodli sme sa,že mi do BB. k Červeňovi pošlú obidve veľkosti,aj 370ml, aj 410ml a že už priamo pred operáciou a konzultáciou sa s ním dohodnem,ktoré mi teda viac odporúča...

Inak baby,ak si neviete predstaviť veľkosť prsníkov po operácii,tak dávam radu,ako to na sebe pred operáciou otestovať ;-) Naplňte si sáčky vodou,podľa ml. ktoré si chcete dať a vložte si to do podprsenky (ja som si to dala do športovej,lebo to mi ukázalo reálnejšiu veľkosť,ako podpina s vypchávkami) Je to super,včera som to testovala a už sa nebojím dať si 410ml... ale nechávam aj tak na zvážení doktora... :-)
Inak som posielala fotku do galérie,aby ma zaregistrovali a nič mi doteraz neprišlo,takže nemám ani ja prístup...

shiela

assaabloy

ďakujem pekne za info, pošlem fotky bud. pondelok. nech sa viem navnadiť na prsia. už som rozhodnutá - chcem to podstúpiť.už si bola na konzultácií? koľko berie za konzultáciu Svehlik?

shiela

assaabloy

ďakujem pekne za info, pošlem fotky bud. pondelok. nech sa viem navnadiť na prsia. už som rozhodnutá - chcem to podstúpiť.už si bola na konzultácií? koľko berie za konzultáciu Svehlik?

Sellyna

Pekný deň baby, ešte by som chcela dodať k môjmu príspevku to ,že ja mám nárok na čiastočné hradenie poisťovňou , z dôvodu asymetrie prsníkov, informovaná som bola , že si musím ja uhradiť určitú sumu a poisťovňa mi zvyšok preplatí a vzhľadom nato hľadám chirurga ktorý nie je súkromník , pretože ak mám nato nárok rada by som to využila PROSÍM SÚRNE...je ich strašne veľa na SK a neviem ku ktorému by som mala ísť.

Titten

baby ja mam otazku k podprsnikovemu rezu este. Ked tak sledujem galerku, tak mnohe mate ten rez robeny akoby na samotnom prsniku odspodu. Ja mam rezy robene presne v zahybe, kde sa spodok prsa napaja na hrudnik, kde ked sa implose usadia, by sa mi mala jazva schovat do tej priehlbiny.
Tak ma zaujima, ze ciel je kde to schovat, ci je to jedno, ak je to odspodu, tak to nevidno?
Lebo mnohi doktori nechcu vkladat pazuchou a trvaju na podprsnikovom reze a tak ma zaujima, ze kadial by to malo vlastne ist ta jazva

Titten

cafex, na zajtra ti drzim palce, o chvilu si cecana. Domov prepusta sestricka, normalne ked rano vstanes, urobi ti kafe, ranajky a dohodnete sa, kedy pre teba odvoz moze prist, vtedy pojdes. Ja som odchadzala tusim pred osmou co muz sa po mna ponahlal.
POtom sa ozvi, ako to prebiehalo a myslime na teba.

smejo251

olivia21
sledovala som tvoju opku a prezivala som to s teou tak dakujem ti krasne za tvoju odpoved...ja idem v oktobri na kontrolu tak som zvedava co mi na to povie lekarka...dufam ze su to len stehz..ale asi ano lebo prsia su v pohodicke..su rovnake a ani nijak inak neposkodene nastastie...akurat su mi maleeeeeeeeeeeeeeeee :-((((

Micka111

Sellyna

Ahoj ja ti môžem poradiť Avelane Clinic Nitra, je to najlepšia klinika na Slovensku. Určite si pozri aj stránku www.avelane.com
Ja som tam bola na augumentácii u dr. Imricha Kováča, on je aj súdny znalec pre plastiku. Odviedol špičkovú prácu, foto mám aj v galérii. Som veľmi spokojná, nešla by som k inému lekárovi a ani na inú kliniku, vybavenie, starostlivosť, prístroje a všetko perfektné. Som tri týždne po operácii. Ak by si chcela viac info kľudne mi napíš na mail: micka111@centrum.sk rada ti poskytnem informácie :-)

Sellyna

Dobrý deň dievčatá. konečne som sa úspešne dopracovala k tejto téme, v priebehu budúceho roka si plánujem daž zväčšiť prsia silikónmi, no neviem , ktorá plastická klinika by bola najlepšia na SK , vedeli by ste mi prosím Vás poradiť, aj vy tie skúsené napr. ? Ktoré už máte operáciu za sebou, potrebujem si vybrať a stále neviem kam mám ísť :( VOPRED ZA ODPOVEĎ ĎAKUJEM! :)