Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Zoja83
ahoj ak mas troska cas, rada by som s tebou popisala a spytala sa na nieco, napis mi na mojaposta777@centrum.sk
dakujem velmi pekne

bianka77

elissa
ani nehovor :)
Idem az 20.9.to bude ltt,hned pridem domov a budem objednavat implose :) Som zvedava ci nieco zmeni. Tak a ako to ides riesit, ked nie si si ista,ides tam este raz?

Elissa

Nena1

Dakujem. Kokosak urcite kupim, ani som nevedela, ze ho mozno kupit v DM. Stalen zvazujem tie velkosti, s dokim sme uzavreli tu 410, ale nie som pevne rozhodnuta. Obavam sa, ze to budu bomby :-) Este si to musim poriadne premysliet.

Bianka77

Ahoj:-) Uz sa nam to krati. Ako sa mas? Uz si bola na 2.konzultacii? Ako si dopadla? Implose objednane? :-)

Micka111

Lucky123

Vyzerajú dobre už sa veľmi teším, keď pôjde podprda dole jooj si ich hladkám cez podprdu a vytešujem sa im už teraz :-D
Potom pridám foto určite pred aj po :-)

Lucky123

Micka111
parada, tak sa potom po kontrole pochval. ja mam 330 a 370 anatom pod svalom..ja si ani neviem predstavit ako vyzeraju okruhle takto cerstvo po opke:)

Syner
ja som zacala robit domace prace taky 4. den po opke.. ale iba take jednoduch /uvarit kasu:)/ a take co nevyzadovalo zohynanie.. to sa mi tazko zohybalo..
vela som si pomahala nohami:) otvarat skrine, vytahovat nizsie sufliky, zdvihnut veci zo zeme:) vyzera to vtipne, ale vela mi to pomaha, aspon sa tak velmi netrápim..
co mi do teraz (10.den) robi problem a citim pri tom bolest je otvarat okna. proste ta kombinacia, ze je to vysoko,tlak a tah a sila, ktoru treba vyvinut je dost narocna..
ahojte, pekny vecer

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk