Solárium, potrebujem rady

Príspevok v téme: Solárium, potrebujem rady
tinušikk

Zdravim
Mam zopar otázok na solarko. ešte som v nom nebola, tak preto sa chcem opytať nejake veci. Napr. ked pridem do solarka poviem tej pani čo tam robi že chcem ist na 10minut, tak ona mi to zapne či tam bude až dovtedy kym si tam nelahnem a potom to zas pride vypnuť? alebo tiež mam sa opalovať v plavkach alebo naha?? hm...?? poradte prosim

karkulka21

vacsinou sa to vypne samo.....a este jedna rada ak ides prvykrát do solárka,tak určite nechod na 10 minut...prvýkrát ti stačí aj 5 min.....telo si potrebuje zvyknúť a potom postupne zvyšovať.....

mia4

U nas je to tak, že tam prídem a poviem tej pani, že chcem isť napr na 8 min. Povie mi aby som šla dnu do tých dveri kde sa nachdza solarium, ona mi nastavi čas a ide preč a ja zavriem za sebou dvere, tam už nikto nesmie vstupiť. Potom sa vyzlečiem a vojdem do solarka spustim si to sama takym vypínačom čo je priamo v tom solariu a ono sa to same po 8 min. vypne. Ale predtým mi ukazala kde si to mam spustiť

tinušikk

okik.Tak ked to zapne tak už rovno odijde?? NEze ma uvidi nahu, lebo ja sa nenormalne hambim. a nakonci to nejak zatuta že už je 10minut, že mám vijsť???

alena127

Ahoj
radsej sa opaluj naha potom budes mat biele trojuholniky na tele od plaviek a to nechces:)ono to funguje tak
prides tam povies chces sa opalit na 10mint. ona ti solarium nahreje a da ti 2inutky na prezlecenie..ked ti bude treba viac tak jej povies...no a ked budes dnu cakat kym sa solarium roviesti uz ta to opaluje..len sa nezlakni!:)ono to huci dost ...tak v pohode ...je to relax :)