Bikiny - trvala epilacia

Príspevok v téme: Bikiny - trvala epilacia
ika111

Mam velmi huste tmave a podla mna az priliz ochlepenu oblast bikiky. Holenie je hotova katastrofa, to uz na druhy den vyzera ako strnisko na tvari chlapa...depilacia je neskutocne bolestiva a zarastaju mi korinky chlpov az sa zapaluju co vyzera neesteticky no som z toho nestastna a tak rozmyslam o trvalej epilacii laserom, mate s tym nejake skusenosti? Je to skutocne trvale?
Aky je rozdiel medzi IPL a laserom?

elie

aj ja mam stym problem cim viac holym tym viac chlpky vidno....neviete poradit okrem holenia nieco uzitocnejsie co dlsie vydrzi...nemam stim vela skusenosti....tym eplacnym laserom to bude asi draha zalezitost na tto sa asi ani neodvazim

ika111

takze zrejme ipl je lepsia moznost, tu na ;etacikoch reklamuju ze real laser no ipl...a podobne clovek si potm mysli ze ipl e nejaka napodobenina alebo neviem co...len ked pojdem n konzultaciu tak kazdy bude propagovat to svoje preto som zvedava na skusenosti ...

smiii

bola som 1x na laser, ale kvoli strasnej bolesti aj napriek pouzitiu anestetickej masti(podla nich to moze niekoho len trochu stipat)som viackrat nesla.
O rok nato som bola asi 4-5x na IPL. Vtedy to zaucinkovalo super,chlpky takmer ziadne, avsak teraz, po 4 rokoch mam asi polovicu chlpkov naspet, tie holim, ale asi pojdem na IPL zase...