Kozmetika z Lidl

mary-anne

zuzka, akú chuť má ten balzam na pery, svetlomodrý?ten jediný som ešte nevyskúšala :)
(najlepší je ten tmavomodrý :) )

zuzka*

ja som spokojna s vlhčenými detskými utierkami softino, pouzivam ich na odlicovanie, su super, potom vytahovacie servitky frotto, vatove tampony iserre, su fakt kvalitne a dentalnu nit. s tymito vecami som spokojna, ale co sa priamo kozmetiky tyka nie velmi. skusala som sprchvacie gely aj telove mlieko cien, ale viac si ich uz nekupim. naposledy som si kupila balzam na pery cien svetlomodry, ale velmi mi prekaza jeho chut. takze tak.

ulricha

My sme dostali od svagrinej do daru kolekciu od zn.Cien z lidla,ale pekny humus to bol.Tusim tam bol sprchovy gel,4 sampony,pena do kupela a tekute mydla brrrr.Vsetko strasne umelo smrdelo,detom sa zo sprchaca vyhodili vyrazky a bratia mali z tych samponov take obrovske hnusne lupiny.Tekute mydla sme preto radsej pouzili na umyvanie podlah a tepovanie kobercov.Tak sme radsej uz nic ine od tejto znacky nikdy nekupovali.Ale to bolo 2-3 roky dozadu,tak neviem ci sa vylepsili,ale radsej nechcem.

mary-anne

ja som si dnes kúpila ten taký dezinfekčný krém(olej) na ruky, bez umývania. je to skvelé! takže odporúčam :DD

Micaaaa

no ja som si dnes kúpila cien šampón s aloe vera, ale len zo zvedavosti, Ja síce používam len kozmetiku na báze aloe vera,ale v nej tvorí základ aloe vera. Treba si uvedomiť rozdiel ak je niečo Z aloe vera a S aloe vera. Ak si budete všímať zloženie vždy prvá vec ktorá je napísaná za zložením a : tak tej je tam najviac. A ak je niekde vzadu napísané aloe barbadensis leaf juice tak to je velmi slabučký obsah aloe. To je len k tejto jednej rade. Možno tie iné druhy ako suhada sú lepšie.

ana555

Ahojte,aj mňa zaujal nový lidl leták,idem pozrieť tie nové výrobky,šampóny aj balzamy,vyskúšam,potom dám vedieť,už som sa poučila že nie všetko drahé je naozaj dobré!!!

letnička

je kupujem odličovacie tampóny, vatové tyčinky.1-2x som skúsila sprcháč ale málo hustý bol pre mňa ale voňal pekne. mamina používa ich mlieka aj sprcháče a je spokojná. Krém som zatiaľ neriskla a asi ani nerisknem. Krásne voňajú ich telové maslá.

mary-anne

tak my tiež používame tie odličovacie tampóny, su najlepšie a oplatia sa. tiež hygienky vreckovky,tie Floralys,či ako sa to píše. a čo sa týka konkrétne kozmetiky,tak ja používam masážny olej Cien, je úplne úžasný! teraz majú nové balzamy na ústa, tak na tie nedám dopustiť! nestoja ani euro a pre moje pery to najlepšie :)) sem-tam zvykneme kúpiť sprcháče..
tiež som videla leták wellnes, majú veľmi dobrý výber pre starostlivosť o celé telo a celkom zaujímavé výrobky.. hlavne tie telové mlieka sa mi pozdávajú :)) kuknem, kúpim, vyskúšam, napíšem :)