Arthrotec forte

angelico

ahoj,

tak mne bolo po 1 tabl. velmi zle. hnacky, zavrate, a spustilo mi aj menstruaciu...pozri pribalovy letak a ked tak konzultuj s lekarom.

kuko69

Zvlastne trosku, ze su tu prispevky hlavne po predpise neurologa...inak diklofenak je osvedcene liecivo na tlmenie zapalu tkaniv, hlavne pohybovych. To nase telo fakt niekedy prehana s tymi obrannymi reakciami... Z lieciv diklofenaku, ktore sa uzivaju globalne cez zaludok je arthrotec, podla mna, jedno z najlepsich cenovo pristupnych a poistovnou hradenych... Ja som maval problemy so zaludkom a ked som ho uzival, tak nic, misoprostol zabral skvele a ani creva na tom neboli ovela horsie ( no trosku hej ;-) )... Inak ak je problem lokalny, je predsa len lepsie aplikovat gel resp. injekcie... I ked to mozno vyjde drahsie... Moj nazor...

kuko69

Zvlastne trosku, ze su tu prispevky hlavne po predpise neurologa...inak diklofenak je osvedcene liecivo na tlmenie zapalu tkaniv, hlavne pohybovych. To nase telo fakt niekedy prehana s tymi obrannymi reakciami... Z lieciv diklofenaku, ktore sa uzivaju globalne cez zaludok je arthrotec, podla mna, jedno z najlepsich cenovo pristupnych a poistovnou hradenych... Ja som maval problemy so zaludkom a ked som ho uzival, tak nic, misoprostol zabral skvele a ani creva na tom neboli ovela horsie ( no trosku hej ;-) )... Inak ak je problem lokalny, je predsa len lepsie aplikovat gel resp. injekcie... I ked to mozno vyjde drahsie... Moj nazor...

mamar

Začala som brať tento liek asi pol roka po ASK kolena.celý ten polrok ma koleno bolelo, mala som ho opuchnuté a naliate vodou. Teraz je to O.K., ale mám hroznú koprivku. Beriem ho len raz denne - ráno. Zatiaľ som užila len 11 tbl.

salonka

ja ho beriem dva mesiace po ASK kolena,ktoré je zrelé na výmenu klbu.Musím povedať,že koleno sa mi upravilo,ale za to viem,čo je to žalúdok.Hlavne večer.Ranná dávka mi nerobí zle,ale večerná ma ťaží ,bolí ako krč od hladu,je to nepríjemné. A to beriem i Helicid,aby mi bol ľahší na žalúdok.Asi to budem užívať len jeden krát denne.Ale inak na koleno super!

kablica

neverila by si, kolki ludia ho uzivaju a pomaha im. ty mas mikroskopicku vzorku pacosov-seba a frajera, ja mam vzorku z desiatok pacientov a vysledok dost odlisny od tvojho :-D

MaryBH

Ahojte, mne ortopéd asi pred týždňom predpísal Arthrotec forte. Podľa lekárničky som ho mala užívaŤ 2x denne, priateľ ma však upozornil, že jemu ten liek robil zle a dokonca mu zhoršoval bolesti, kvôli kt ho dostal, tak som ho brala len raz denne. Po piatich dňoch ma tiež začalo nesmierne všetko bolieť, aj kĺby a svaly, ktoré predtým neboleli. Taktiež závraty a únava. Liek som vysadila a aj keď je mi odvtedy trochu lepšie, stále sa mi točí hlava. Neviem, možno to je len náhoda, ale aj priateľovi z toho nebolo príjemne, a zdravotné problémy a bolesti mu to len zhoršilo, takže predpokladám, že to nie je len náhoda, a že tento Arthrotec forte je len ďalší prudko škodlivý oblbovák, aby farmaceutický priemysel zbohatol na ďalších negatívnych účinkoch ním spôsobených...

monza

berien lieky emperin/na rovnovážny systém/a neurol, začala ma bolieť hlava ale aj uši.Skúsila som vysadiť lieky, prestali mi bolesti, ale vrátilo sa mi točenie hlavy. Ja mám problémy aj s krčnou chrbticou. Volala som neurologičke, a ona mi predpísala další liek Arthrotec forte, a že mám vysadiť neurol, zvýšila mi dávku emperinu. Predpokladala som, že uši ma môžu bolieť od emperinu. Máte niekto skúsenosti s týmto novým liekom Arthrotec forte?