Prosim o radu Moze to byt ?

Príspevok v téme: Prosim o radu Moze to byt ?
NikaS

Mam 15 159cm a 44kg ... Pred vianocami som mala 38 zila uplne v pohode bola som zdrava a zrazu 6 kil !!! Chcem mat znovu 38 ...
Ako sa to da docielit ?? Za kratsi cas bez jojo efektu ? A so zmiznutim celulitidi a ako spravit doerku medzi stehnami ???
Prosim som zufala .. Seci hovoria ako som pribrala a dost ma to depta chcem schudnut aspon doleta ... Myslite ze je dobre : chodit do fitka raz za tyzden, cvicit pilates, behat , jest 5 krat denne a jest len do siestej ?? a pravidrlne ? Alebo mate lepsi napad

Diki za rady

vevericka

ehm..pri vyske 159 cm je idealna vaha (len podla BMI) v rozmedzi od 51kg po 63kg..aj tych 44 je sakrametsky malo, 38kg je uz CHOROBNE malo..mala by si este pribrat a nie chudnut, aspon na tych cca 50 kil, zvlast ak mas este len 15 by si sa nemala obmedzovat v strave, ziadne diety, treba zdravu plnohonotnu stravu(teda nie zas extrem slanina bocik klobasa), aby tvoje telo malo dostaok zivin na rozvoj

RUSH

ty nie si tiež k zhahodeniu,your E.IS,.perfect
ale kašlime na to,každý sme výnimoční iným sposobom,tak iečo čiarni,loebo ja soé úplná obyčajka

RUSH

datelika,tak ,nechcem odradzovat našu kočku,o ktorej absolútne nepochybjem
ale to by si sa fakt čudovala!!!!
každopádne som za normálnu stravu s minimálnym obmedzením...

jajka001_

verím :))
no nie, praveze, nemam prehlad, nie je nic jednoduchsie ako prebehnut si tvoje prispevky :) inak, mohla som si ta vsimnut uz skor, si fajn osôbka

RUSH

jajka 001
váha a výška sedí,myslím moja,a dcérka tu písala kedysi o vlasoch,

je vidiet aký máš prehlad,zatial,čo ja sem prídem z času na čas...

datelinka

Nika, ak ti ľudia vravia že si pribrala, to má byť kompliment!!! Netráp sa vôbec svojou váhou, máš ju výbornú. Nikomu sa dnes nepáčia vychrtlé dievčatá.

RUSH

dcérenka moja ,trochu dlhšie to trvalo,než som pochopila,že /pár mesiacv spet/ si chcela dat predlžit vlasy,samozrejme to bolo z jej samotného rozmaru,ano to je ona

jajka001_

nerozumiem otazke :)
ja len tolko ze ked si dala lost-ovi tu otazku o vahe a vyske, tak pri tej vahe a vyske som myslela ze mas tak 15 asi. to tazko verit ze mas dceru, a vies ako si tu ludia vymyslaju
ale vidim uz ze som sa mylila tak sorry ak nieco :)