fixný strojček priesvitný

Príspevok v téme: fixný strojček priesvitný
marhulka_10

Ahojte,

prosím o radu..hľadám nejakého dobrého čelustného ortopéda, ktorý robí v Leviciach,Nitre alebo okolí priesvitný strojček. viem,že sa veľmi neodporúča, že je nekvalitnejší,ale je to pre mňa ako dospelú babu,lepšia alternatíva..

nepoznám osobne nikoho,kto mal priesvitný a preto mám taký problém nejakého ortodonta,ktorý ho robí zohnať..google tiež nepomohol.Takže ak viete poradiť,budem veľmi rada,lebo som už z toho pátrania mierne zúfalá :(

vopred ďakujem. :)

natalia123

ja som tiez dospela a mala som strojcek prednedavnom normalny klasicky..niektori menej inteligentni ludia sa vysmievali, ale v dnesnej dobe to je normalne a prirodzene. Vysledkom su potom krasne rovne zuby. No nazaciatku som tiez chcele priesvitny, no moja skvela zubarka mi povedala, ze to bude este drahsie a nezarucuje mi, ze sa mi zuby nevratia do povodneho stavu, lebo nie je az taky stabilny a fixny a nespevni az tak dobre zuby ako ten klasicky. Takze som rada ako som sa rozhodla, lebo ked uz mam dat za to peniaze, svoj cas a vytrpiet tu bolest, ked sa posuvaju zuby, nech ten vysledok skutocne stoji zato :)

iwuska93

Lucifuk625: v Leviciach je celkom dobrý MUDr. Marián Králik. Ale je súkromník, tak si musíš aj viac zaplatiť. Ja chodím k nemu strojček ma vyšiel celkovo 12 000 Sk. Ale ten priesvitný neviem či robí.

Lucifuk625

ahoj marhulka_10...ja tiez hladam nejakeho odbornika v Leviciach a okoli...nemohla by si mi, prosim, pomoct a odporucit mi niekoho? dakujem

marhulka_10

v poriadku..ale hladám aspoň niekoho kto ich robí,lebo ten,ktorý bol pre mňa ako doktor odporúčaný,a že mám ísť jedine k nemu,priesvitný nerobí..áno,nekvalitnejšie,viem,písala som to,ale mnohí to prežili aj s priesvitným.

kika209

tu nejde o zubara, ale o kovove zamky..tie si mozes kupit hocijake:ruzove,modre aj priesvitne...no a tie priesbitne su najmenej kvalitnejsie...