Robim Test testosteronu. Ako posoby na normalnych ludi.

Príspevok v téme: Robim Test testosteronu. Ako posoby na normalnych ludi.
homosnadruhu

Skusana latka : Methyltestosteron.
Chcem prvorade napisat preco to robim a na aky ucel ma byt moj mesacny test.
Na forach sa vela pise ze testosteron pridava odhodlanie cvicit. Co je nepochyb pravda. Ale o vedlajsich ucinkoch uz az toho tak vela nieje. Tak ja chcem popisat presne neziaduce ucinky u dospeleho
zdraveho jedinca s postupom casu.
4.jun:
prva tabletka 16:21

-Po polhodine citim mierne zvysenie krvneho tlaku. Ale to je asi vsetko zatial...

Jaja18

no ja mam zvysenu hladinu testosteronu. Mam 18 rokov a nadmerne mi vypadavaju vlasy. Kozna lekarka ma vyslala ku gynekologicke a ona mi predpisala hormonalnu antikoncepciu Minervu ...neviem ci sa mi to upravi

Well

Keď je ho prebytok
Odhliadnuc od veku, či sexuálnej potreby, siahnu často niektorí športujúci jedinci po „malej“ testosterónovej pomoci. Pravdou je, že ide o jednoduchší a žiaľ aj dostupnejší spôsob ako nabrať svaly, rozumná miera však mnohým uniká. Výsledkom zväčša, okrem želaného efektu nápadného svaloša, býva aj nárast krvného tlaku, výskyt akné najmä v oblasti chrbta, hrudníka a na ramenách, ale taktiež zvýšená agresia. Reč je však o príznakoch, kedy sa testosterón dostáva do tela dlhodobo vo zvýšenej miere.

Čo sa môže stať
Pokiaľ si aktívny cvičenec k dosiahnutiu želaného efektu permanentne pomáha testosterónovými bobuľami, môže, okrem vyššie spomínaných príznakov, očakávať hypertrofiu svalov, rednutie alebo úplnú stratu vlasov, zväčšenie prsných bradaviek, alebo celkové predčasné starnutie organizmu. Anaboliká tiež prispievajú k zvýšeniu rizika srdcovo-cievnych ochorení, vyššiemu krvnému tlaku, čo môže mať za následok embóliu, mozgovú porážku, prípadne poškodenie obličiek.