Čo robiť keď som sama ako prst?

Príspevok v téme: Čo robiť keď som sama ako prst?
Samotár

Mám taký problém. Nemám pomaly žiadnych priateľov a cítim sa hrozne osamelá. Keď som mala 15 mala som super kamošku. Vydržalo nám to také 2 roky a potom ma sklamala. Zistila som, že ma ohovára a nato všetko ju nahovoril jej priateľ. (jej prvý tak jasné, že spravila všetko čo povedal). Potom som si našla ďalšich priateľov lenže: 1 kamarátka je z dediny (málokedy sa vidíme), 2. býva síce tiež tu na blízku, ale tá je skôr taký domased, nikde sa jej nechce. Ďalšie sú len také kamarátky v škole a to je všetko. Tiež radšej sedia doma a sú také "zamamičkované" (žiadne disko, večere vonku a pod.). Čiže mi nezostal nikto. Sedím doma pri PC a nudím sa. Nemám žiadny problém, nemám žiadne komplexy, som veselá usmievavá už žena :), ale bohužiaľ nemám nikoho. Tak rada by som vybehla von, pokecala, na kávičku, do mesta, hoc len tak pokecať bez všetkého, spoznať nových ľudí. Možno to znie zvláštne a mnohí si pomyslia, že nie som normálna. Asi bude niekde chyba vo mne, ale ja sa cítim úplne normálne. Kamarátov si dokážem vážiť, ale akosi ich nemám. Čo mám teda robiť? Sú prázdniny, nechcem ich presedieť doma. Ale čo mám chodiť sama?

brca

Mimulus správne jediné , čo potrebujete ľudia je odvaha . Viem, že nie je dvakrát príjemné prísť za niekym a začať reč s pocitom, že sa vtierate :) ale veľa ráz títo ľudia privítajú novú spoločnosť a keď nie je to aj tak jedno :D s najväcsou pravdepodobnosťou sa už nestretnete a pokiaľ áno nikto o tom nevie iba vy dvaja :D ešte sa na tom môžte aj zasmiať :D :D

je_mi_trapne

som na tom presne rovnako.nemam s kym vybehnut, ludi sice poznam mnoho, no este z cias ked som chodievala po nociach a vystrajala. oni su stale v tom stadiu a mna uz nebavi opijanie sa na lavickach a obcas sa prichytim, ze sa aj hanbim, ze sa tak spravaju a ja som pri nich. ine je nic prijemne ked dospely chlap zacne robit stojky v elektricke...
odstahovala som sa z domu kvoli skole, vychladli tym aj vztahy tu v "mojom" meste, ludia sa hybu dalej. tak je mi nanic aj tu aj tam. a tiez neviem co s tym. potrebujem novych ludi, s ktorymi vybehnem aj do mesta, aj na vylet, na predlzeny vikend, behat.. a neviem kde ich najst

samotar tiez

ja som od teba o rok starsi a zijem ako chuj ...furt som len doma , mam obcas depresie...tiez pomaly stracam kamaratov ...ale u mna je problem ze som zakomplexovany ...co je vlastne opak teba....prepac ale pride mi to zufale tu od par uzivatelov ked ti pisu ze sa chcu s tebou stretnut alebo pisat.... ja byt tebou to ignorujem ...kamaratov si najdes najlepsie niekde nazivo ...asi si chodila do skoly alebo chodis ..teraz su sice prazdniny ale najlepsie sa hladaju kamarati v skole .. ja neviem tak ak mas surodenca alebo bratranca sesternicu chod s nimi sa ako doprovod ked nechcesist sama napr na diskoteku alebo na kavicku ...spoznas ich znamich a ide to ... ale poradim ti ignoruj cudzich ludi z internetu ...je to len strata casu a pisu vacsinou len zufalci...a ty zufalec niesi kedze si uplne normalna baaba ako o sebe tvrdis tak sa vydaj normalnou cestou zoznamovania...napr ja som zmiereny s tym ze ostanem sam navzdy kedze som taky aky som ...tymto sa nelutujem ..proste som sa s tym zmieril....

Mimulus

Vojtoo - vysvetli mi pojem ,,samotársky zúfalec,,? Ja si osobne myslím, že človek, ktorý je sám nemusí byť automaticky nejaký zúfalec!!! A môže byť inteligentnejší a spoločenskejší ako celá tá akože extrovertná skupina niekde na diskotéke. Ale na druhej strane máš pravdu...človek sa ťažko sám s niekým zoznámi :) Bez odvahy to je ťažké :)

Vojtoo

ked je clovek sam, skor sa zoznami.

tazko :D

skor si najde nejakeho ineho samotarskeho zufalca :D

najlepsie sa zoznamuje ked uz mas minimalne 1 znameho, ten ta zatiahne do jeho skupiny desiatich znamych a mas pokoj a dovera je vyssia, kedze skupina vie, ze ich znamy (clen) nedotiahne do skupiny luzu.. alrebo posuka

zewa

kabel, to aj pre mna. A prave preto som sa priatelila s ludmi o 15 rokov starsimi lebo sme sa mali o com rozpravat. Takze su aj ine moznosti ako rovesnici.

Cindy35

ja som sa vcera ocitla sama na diskoteke. bolo to zvlastne byt sam medzi tolkymi ludmi.
zakratko si ma vsak vyhliadol jeden chalan, co tam bol tiez sam. tak povedal ze mi bude robit spolocnost, kym nedojdu moji priatelia, co bolo az o hodinu. potom sa mi este daky iny clovek prihovoril.
ked je clovek sam, skor sa zoznami.

chalice

Hej, ale musite pochopit, ze pre mlade dievca v puberte je samota zly spolocnik, ked sa vsetci vrstovnici zgrupuju do skupiniek. Samota moze vyhovovat dospelym, ale dievcatu v jej veku tazko.