Piercing do ušnej chrupavky - cena

Príspevok v téme: Piercing do ušnej chrupavky - cena
anjelik5655

Rozmýšľam nad piercingom do ušnej chrupavky, no nemám ani len tušenie koľko to môže v piercingovom štúdiu stáť. Myslím prepich+šperk a nejakú tú vodičku na dezinfekciu. Mohli by ste mi niekto prosím poradiť?:) O a neviete tiež o nejakom dobrom piercingovom študiu v Košiciach? dakujem :)

Mimuša878

Ja som si na začiatok chrupavky dala nastrelit cca pred 3 dňami zo začiatku to neboli takze zaciatku sa nemas coho bat ale po troch dňoch uvidiš čo je to riadna bolesť a opuch ucha ja som to dnes 100x olutovala a uz nikdy si ziadnu nedam mam v plane ju cim skor vytiahnuť no POZOR vobec to nieje lahka vec mozes krutiť ťahať a vobec sa to nepohne ked ti to tak dobre natesno nastreli čiže nič moc .. A cena ?? ja som dala cca 2eura .. ale to je určene podla štúdia v ktorom si to daš nastreliť .

DOBRA RADA

Ahojte vsteci, volam sa veronika mam 12 rokv a pochadzam s martina,,, nausnicku v chrupavke mam uz 1 rok.

NIECO O TOM:
Skvor ako si pojdete dat to ucho prepichnut by ste maly vediet,ze ucho je spojene so sluchovimy organmy a keby sa strelilo zle,, mohly by ste ohluchnut..preto je lepsie ist do studia a profesionalne si to dat spravit.
V KTOREJ CENE SA TO POHYBUJE:
Ked som si to bola dat prpeichnut, tak som is vybrala nausnicku a isla spm na TO: najprb mi spravila bodku na uchu s fixkou ako premierne by to malo byt.ppotom sa somnou rozpravala a strlila ani som nevedela kedy :-), pkzrela som sa do zrkadla a uz som to mala, ked ze ja to v prbich sekundach nebolelo chcela osm dalsiu ale uz dole kde je kladicka nausnica tu som uz mala tak som si dala este nad nu, , prepichla mi aj tu druhu a s troma nausnicami a doma prepichnutiami som platila 35 EUR.
CO SA SMIE A NESMIE PO PREPICHNUTI:
Prvy den by to nemalo bolet, ale ostatne dni to bude boliet dost, , nemozte na tom spat a ked aa pojdete kupat hlavne pozor aby sa vam oolo nausnice neobmotaly vlasy, moze to vytvorit zapal ucha ( ked ze gude tak dierka este cerstva) ,,,,,,, maly by ste si ju ubolnit na posledne policko a kazdy den tou nausnicou kruutit dookola,, a tri krat denne potierat, , tri mesiace ju nedavat von z ucha az potom druhu nausnicu,,, ale aj tak je lepsie mat stale tu istu.
Potom sa uz uvido co stim :-),,,, TO JE ODOMNA VSTEKO :-) AK CHCETE PISTE MAILY RADA PORADIM MOJ EMAIL JE : verca_xxxx@azet.sk

karli

Ja som si dala prepichnúť chrupavku včera a zatiaľ je to v pohode ale nemožem na tom spať. Prepichnutie bolelo len trošku ale dá sa to vydržať.A súhlasím s lenkou123456 mne bolo v tatto štúdiu tiež povedané že sa to nemože nastrelovať.Dúfam že ma to nezačne bolieť lebo niektorí z vás píšu že to začne bolieť až po tých troch dňoch,tak uvidíme.Ale myslím že to stojí za to lebo to vyzerá super.

ercika10

Ahoj vie my niekto poradit chcela by som si dat pearcing do usnej chrupavky ale neviem ci si to mam dat pretoze som čitala všeliake veci co sa my stim moze stat ak my to niekto zle prepichne. Poradte niekto prosim :D a strasne sa bojim ci to bude boliet. :D Moj E-Mail je ercika10@azet.sk Dakujem :D :D

Lily-water

Ja som si dala ucho prepichnut na chrupavke asi pred dvoma tyzdnami. Zo zaciatku som nemala ziadne problemi dokonca ma to ani nebolelo ale po 3 dnoch mi to opuchlo, co je ale prirodzena reakcia. Tieto nausinice do chrupavky by sa nemali nastrelovat ale prepichovat ihlov. Mne ju ta teta nastrelila a mala som ju na tej najspodnejsej zarazke. Ak vam ju nastrelia urcite si to povolne ( cistymi rukami) a dajte na tu poslednu zarazku. Urobte si roztok z moreskej soli a prevarenej vody. ( morksa sol moze byt kludne ta co sa pouziva v kuchyni) sol zmiesajte v pomere asi 1/8 aby roztok nebol prilis agresivny..este jedna velmi dobra rada je dat si tento roztok do nejakeho rozprasovaca a pomocou neho si to na ucho striekat tak 3krat do dna..mozete aj 5krat..treba dbat na hygienu a vzdy mat ciste ruky. Ked vas ucho nebude velmi boliet kludne zacnite mierne s nausicou kruzit, hybat, roztok sa tak lepsie dostane aj do vnutra. Naozaj to pomaha, lepsie ako hocico z lekarne a verte ze som toho poskusala vela :)

fazula gula

25€ a znama :D tak to bola pekna znama :D moje spoluyiackz boli v pearc studiu a vzslo ich to od 10-15€

a za 5€ nastreluju nausnice nie davaju pearc do chrupavky.... je to rozdiel

mirka24894

chcela by som sa spytat, mam pearsing v chrupavke uz 7 mesiacov nic sa mi s tym nerobilo, pred troma dnami som si ho vytiahla, zacalo mi to hnisat a zda sa mi ze dierka zarastla, mohla mi tak rychlo zarast?
dakujem

Tinusha

Ja som si dávala do chrupavky pred nejakými cca troma rokmi...okolo 25€ a aj to bola známa..až taký lacný špás to nie je :)) a zaujímavé že ma to niekedy bolí aj teraz...