bez menstruacie

Príspevok v téme: bez menstruacie
2miriam2

Nedostavam menstruaciu len obcas hnedy vytok. Menzaes dostanem len po vyvolavacke alebo ked uzivam tabletky. Mam tiez problem trosku s vycsim ochlpenim ako je normalne a na sone mi lekar zistil ze mam jeden vajecnik zvacseny a mam vela folikulov. Co to znamena? mala som uz aj informacie ze moze byt v neskorsom veku sposobena neplodnost alebo postihnute dieta. Mate niekto podobny problem alebo ste nieco viac o om poculi? dakujem za info.

danyelle

ahoj...mám ten istý problém...rok som brala antikoncepciu a nepomohlo to..po jej vysadeni sa mi menstruacia vobec nedostavila...vcera som bola na prehliadke a lekar mi povedal to iste...dalej brat antik a ked budem chciet deti, tak to budeme riesit potom...akurat co ak ziadne potom uz nebude? :( ... dufala som, ze sa to da riesit aj inak, ale zvysena hladina androgenov sa inak liecit vraj neda...nie som nadsena.... dufam, ze to nejak zvladneme..budem ti drzat palce ;)

2miriam2

lekar mi spravil krvne odbery a budem uzivat antikoncepciu pokial nebudem chciet deti. No bojim sa ze neskor to bude tazke otehotniet

Slivočka

Miriam,mne to tiež diagnostikovali. Ide o syndrom polycystických ovárii /PCO/. skus si o tom prečitať ,tu na tejto stránke sa toho veľa o tom píše.Držím palce, my sa s manželom snažíme o babätko a kvôli tomu sa nam to nedarí. pekný deň.

jajkafr

miriam
čo ti na to povedal lekár? predpísal ti nejaké lieky? zrobil nejaké odbery alebo iné vyšetrenia? ako to chce riešiť ďalej? podľa toho čo píšeš ide pravdepodobne o polycystické ovária, ale túto diagnózu ti musí určiť lekár a patrične liečiť... držím palčeky

jajkafr

miriam
čo ti na to povedal lekár? predpísal ti nejaké lieky? zrobil nejaké odbery alebo iné vyšetrenia? ako to chce riešiť ďalej? podľa toho čo píšeš ide pravdepodobne o polycystické ovária, ale túto diagnózu ti musí určiť lekár a patrične liečiť... držím palčeky

missislusy

mam tiez taky problem ako ty no len ja som na gyn vysetrini este nebola:((((a brala som aj antik. prepisal mi ju gynekolog ale to je znamy takze neviem kde je problem.. a antik viac uz brat nechcem...strasne sa bojim najhorsieho;((....a ked som bola na sono tak mi nic nezistili aspon mi nic nepovedali tak ja neviem co mi je:(