myslenie...

Kenty

Myslenie ovplivňuje našu kvalitu života. Ak človek myslí negatívne a stáva sa z neho pesimista ohodnotí sa to aj na jeho kvalite, ale je človek, ktorý je optimista a jemu život ide ľahšie. Teraz nemyslím, že ten optimista nemôže myslieť niekedy negatívne.

Človek mysliaci stále negatívne sa stáva bojácnym, taktiež sa to odohrá aj na psychike, duševnom zdraví.

A ešte jedna veľmi podstatná časť k negatívnemu mysleniu a psychickým problémom zahrnuté v jednom sa môže nakoniec vyskytnúť "Rakovina", pretože stres je najčastejším spúšťačom rakoviny.
Čiže psychika ako taká hrá veľkú úlohu v chorobách a pod.

A čo sa týka toho či to nakoniec dostaneme resp dosiahneme to naozaj neviem ako to teraz myslíš :)

lost

Náhoda neexistuje!

TrainingBoy

urcite je dobre byt optimista, ale ono treba aby sa aj veci darili aby to islo, no nie vzdy sa to da, ale co uz :)
aa ked budem mysliet na juliu roberts tak mi pride zaklopat na dvere? ma pekny usmev .. tak si skocim pripravit fotak :)

kikusa33

lost, ja myslím negatívne, a tiež žijem zatiaľ... ale mám psychické problémy, takže asi to nie je dobré myslieť negatívne... :-/

lost

Podla mna to funguje :-)
Ja myslim pozitivne a zijem zatial... I ked mozno som len flegmatik..
Tak ale niekedy sa prihodi nieco take zle (proste nahoda?) ze aj ten pozitivizmus straim na kratky cas..

kikusa33

Tak to skúsme :)
Rozhodla som sa, že od dnes - t.j. 12. 09. 2010 budem myslieť iba pozitívne... :) Držím si palce ;)

Brenda, a čo si zažila s tým súvisiace?

Brenda

jojkaaaa
hej presne mas pravu..:) ale neviem ci to moze byt vsetko pravda nieco verim lebo som to tiez zazila ale ine neviem...