Som tehotná ?

Príspevok v téme: Som tehotná ?
Weroniqa636

Ahoj mám 15 a pol roka ... chodím z priateľom už rok a pred mesiacom sme mali sex ... môj prví ... bolo všetko fajn aj sme išli z kondomom ... tento víkend sme mali sex a tak sme sa dlho milovali asi skoro 2 hodiny a kondom sa zosunul a ostal vo mne ... ale neurobil sa pretože sme sa najprv dali predohru urobil sa a potom sme sa až milovali ... a neurobil sa domna ... a bolo to týžden po tom ako som mala krámy ... môžem byť tehotná ?

isabella

menzes trva cca 5 dni, tyzden po menzese to je +7, teda 12 dni, ak ma zena pravidelny 28 dnovy cyklus tak sa za plodne dni oznacuje 14ty den cyklu, minus tri, plus povedzme maximalne dva, teda plodne dni su cca od 12teho do 16teho dna cyklu kam spada aj "tyzden po menzese" co je dvanasty den...
je to sice malo pravdepodobne, ale ak sa priatel predtym spravil a nebol medzitym na wc, tak v mocovej trubici spermie zostali a ked bol v tebe ako bol kondom zosuchnuty, mohli sa tieto spermie do teba dostat... podotykam ale, ze otehotnenie takymto sposobom je velmi malo pravdepodobne, no nie nemozne... odporucam pockat na menstruaciu, ak by meskala, treba si spravit tehotensky test, ktory je dostupny v kazdej vacsej drogerii, ak sa hanbis, treba vybehnut sama...

Weroniqa636

Lenže to je troška probkém pretože tu sme malé mesto a každý saz každým pozná a w lekárni ma tiež poznajú ... takže asi wieš ako by to dopadlo :) nechcem aby o tom každý vedel ... a ked som niekde inde tak som len z kamoškami a pred nimi sa hambím ...

pff

tak uplne ista si urcite niesom ale tak ked to bolo tyzden po menzese vtedy si nemala ani plodne dni ani sa neurobil, myslim, ze by to malo byt v pohode ale ja by som si na tvojom mieste urobila test ved aby si nemusela stresovat :)