neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)

Príspevok v téme: neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)
eiei

boli ma hlava uz mesiac vkuse kazdy den, v predu,aj vzadu, vkuse, neustale, raz menej silno,inokedy mi je z bolesti do placu.

lekari nic schopne zatial nezistili. z coho by to teoreticky mohlo byt? niesom alergicka, niesom chora, tlak mam vporiadku, len vkuse boli.

prvy tyzden to nebolo az tak strasne,sem tam som si dala tabletku proti bolesti alebo na bolest hlavy, ale kazdy den sa tym dopovat nie je normalne, a uz sa to cim dalej tym viac zhorsuje.

stalo sa niekomu nieco podobne?

lienocka2808

ahojky, aj mna bolela strasne hlava z HAK z Yadine a to ma zevraj protimigrenoznu zlozku. Tak som to po mesiaci vysadila a bol pokoj. Odporucala by som ti naliehat na doktorku/neurologa nech ta posle na magneticku rezonanciu (nie CT) pretoze MR ma v tychto pripadoch lepsiu zobrazovaciu schopnost pri pripade nadoru. Uvidis ja by som nevahala aspon sa to dufam vyluci a tebe nebude nic take vazne. Este nieco oci mas v poriadku?

zuzanama

Ja by som z vlastenej skusenosti vysadila v prvom rade HAK.
Dutiny tiez dokazu urobit s hlavou svoje, po neliecenom zapale dutin moze boliet hlava aj niekolko rokov.

odpovedam

watermelon, u niektorych zien umely estrogen moze vyvolat chronicku migrenu alebo mozgovocievnu prihodu, preto ak zenu boli hlava z HAK? okamzite to treba vysadit. Stupa velmi vazne ritiko poskodenia zdravia az smrti. Umely estrogen meni chemicke prostredie krvi i mozgu tak, ze organizmus niektorych zien sa s tym varovnava fatalne...

ja som to 2x zazila a preto uz hak vobec uzivat nesmiem...

watermelon

eiei: mna zacala pri HAK bolievat hlava az po nejakom case a navyse sa bolesti strasne stupnovali, az som od boliesti celu noc preplakala. po vysadeni HAK sa bolesti velmi zmiernili, take silne som ich odvtedy nemala, a bolo ich aj o dost menej. takze aj HAK moze byt dovodom.

ivanečenka

mňa začala bolieť hlava 27.apríla 2010 a prestala až 27.júla 2010, kedy ma operovali... mala som útlak miechy od medzistavcovej platničky, tú vybrali, dostala som novú, teraz ma pobolieva krk a chrbát, rehabilitujem, ale je to vždy lepšie ako každodenná bolesť hlavy...

eiei

vysledky krvi budu zajtra,
-dnes bol na rade ortoped, krcna chrbtica ma neboli, mam ju ale nie do oblucika, ale ako priamku. no v teple mam krk neustale (satky a sal) a zvyknem cvicit,strecing a tak.
-HAK beriem stvrty mesiac, je mozne ze to pride az tak neskoro? 3 mesiace nic, a teraz nastupia vedlajsie ucinky?
-co sa tyka nadoru, padol uz i ten nazor u lekarov, ale zatial nikto nic nenasiel co by bol zavazny a hlavny problem.
kazdy mi povedla ze mam s tou hlavou cosi ine.

bohuzial, ako to povecsine byva, nikto mi nepovedal, ze ak budem cvicit s krkom viac, ak budem brat tabletky na dutiny, ak prestanem brat HAK, tak to prestane.
chcem zistit pricinu, takze budem musiet to skusat "vysadzovat a nasadzovat" postupne. ak prestanem a zacnem so vsetkym naraz a bolest prestane, nebudem vediet co pomohlo.

anonym5

Aj ja som mala ten istý problém s bolesťou hlavy a zisili my že mám strašne zlý krvny obraz a imunitu na bode mrazu. Ked sa krvný obraz liekmi zlepšoval tak aj bolesť hlavy ustupovala.