RTG pluc po zapale

Príspevok v téme: RTG pluc po zapale
abcd22

Zdravim, mam taku otazku mozno problem sam neviem, mal som zapal pluc lezal som v nemocnici, zapal vyliecili teda aspon co viem aj podla krvi aj podla RTG, no ked som bol u plucnej tak som si na tom snimku uz vyliecenom vsimol ze vsetko z pluc tie hlieny a tak zmizlo, no ostal mi tam taky flak dost velky asi na patinu pluc tak neviem co to je lebo ma uz strasili ze to uz je odumreta cast pluc a tak ...tak ak mi to niekto vie vysvetlit budem vdacny

abcd22

ja diagnozu ani neocakavam ale takpovediac skusam ze ak tu je nejaky doktor co sa do toho vyzna nevie ci sa to nestava napriklad po kazdom zapale ze ostava flak ktory mozno zmizne alebo nie proste clovek co sa do toho vyzna, orientacne vie poradit ja nehladam presne diagnozy.....a co sa tyka toho ze som to mohol zle vidiet ide o to ze som videl asi 5 snimkov pluc prvy z obdobia pred zapalom tam flak nebol druhy z obdobia ked ma prijmaly do nemocnice tam uz flak je dalsi ked ma preustaly flak tam stale je ale su tam este aj take "pavuciny" (hlieny) a posledny teraz uz bez hlienov ale flak tam stale bol....a plucna sice povedala ze je vsetko ok ale k tomu ze uz nemam zapalene pluca a nie k tomu ze mi ja neviem neodumrela cast pluc zo zapalu alebo co...ved keby ma to skorej napadlo sa spytat spytam sa jej namieste....

delphia

na zaklade tvojho podania ti nik stanovit diagnozu nevie. jednoducho ani lekar by si netrufol vyslovit diagnozu bez toho, ze by snimku nevidel, resp. neprecital jej odborny popis. pluca na snimke nie su uplne symetricke, takze myslim, ze tvoj laicky posudok bol dost od veci.
ak plucna povedala, ze vsetko je ok, tak ver tomu, ze je to tak.