ziarlivost na ex

Príspevok v téme: ziarlivost na ex
ziarliva654

Pred skoro 2 mesiacmi sa so mnou rozisiel priatel...V podstate ja som uz tiez dlhsiu dobu chcela sa s nim rozist. Lebo ma povahove vlastnosti, ktore sa mi nepacili. A som rada, ze je koniec a uz nikdy by som sa s nim nedala znovu do kopy. Nadalej sme kazdy den v kontakte, a ja neviem pochopit, ze preco stale na neho ziarlim. Ziarlim, este aj nato, ze mi vravel ze s jednou babou tancoval sladak...Asi som blba..Vazne ho uz nechcem,nelubim ho, som rada ze uz nie som snim a aj tak ziarlim?Ved uz taka doba co sme sa rozisli...Prestanem vobec ziarlit a zacne mi byt jedno co s ktorou babou robil?A nevravte mi ze to prejde ked ho prestanem lubit, ja ho uz vazne nelubim, som rada ze je to takto ako to je, len ta ziarlivost mi robi nervy...A mam 24 rokov tak ma ani neurazajte ze som nast rocna apod...Ja len chcem prestat ziarlit na niekoho s kym uz nic nemam a nelubim ho, bo uz mi to zacina vadit, joooj.

katka k

musis sa vysporiadat s tym, ze nie si jedina zena, s ktorou by mohol mat vztah a ze existuju aj ine. pretoze ziarlenie v tvojom pripade prameni podla mna zo strachu, ze si horsia ako ostatne zeny, s ktorymi je. suhlasim s willywonkou, je to podla mna zenska jesitnost. pokial ho nelubis, ale mas ho rada ako cloveka, tak mu dopraj stastie

ta3

ziarliva, nechcem Ta hnevat, ale podla vsetkeho si iba nahovaras, ze ho uz nelubis, alebo by si iba chcela, aby to tak bolo, ale v skutocnosti ho este stale lubis, ci si to pripustas alebo nie, no ale casom Ta laska a potom aj ziarlivost prejde a aby sa to stalo skor, prerus s nim kontakt uplne

jaanna

JAJ VED V TOM tI NIKTO RADIT NEMŮZE,TO MUSIS SAMA SA S TYM VYROVNAT,ZE UZ NIE STE SPOLU A NEZIARLIT....,AK NEMAS DŮVOD,AKO SAMA PISES...,ZE UZ HO NELUBIS..A POD.