hak a anibiotika

Príspevok v téme: hak a anibiotika
777princezna777

prosim vas viete mi poradit...ze ked som minulu nedelu cize je to uz niec cez tyzden...douzivala antibiotika Zinnat...aky cas bude este vplivat na moju HAK teda ci je este potrebne sa chranit aj inou formou antikoncepcie...a navyse som minuly utorok uzila tabletku escapelle...myslite ze je este nutne pouzitinu formu ochrany alebo moja HAK by ma uz mala ochranit ako obvykle?
dakujem

777princezna777

a pravdepodobnost ze by ta tabletka mala zabrat???a ked mam pocit nafunkuteho brucha a obcasmierne bolesti v podbrusku myslitw ze je to dobre alebo zle znamenie???booze to je stresss :(

Angiee

Escapelle si brat urcite nemala...choroba,antibiotika,HAK este k tomu Escapelle...dost aj na kona...podla mna ti to minimalne dokasle cely cyklus...

777princezna777

pretoze v case ked som mala pohlavny styk som pozabudla na to ze som uzivala den opred tym aj antibiotika a bala som sa neplanovaneho tehotenstva....je to moc zle ked som uzila aj escapelle? praveze lekarnicka mi to odporucila ze bude lepsie ked si ju dam pretoze zinnat hak ovplivnuje...

neva

Nie všetky antibiotiká znižujú účinok Hak, inak ochrana po antibiotikách je 7 dní.
Neviem z akého dôvodu si užila Escapelle, keď užívaš hormonálnu antikoncepciu, ale zamysli sa nad tým čo robíš!!!!!!!!!!!!!