Marihuana!

Príspevok v téme: Marihuana!
Igorko355

mate niekto podobny problem ... stalo sa vam ze po huleni ste dostali panicky atak...asi tyzden potom ste boli akokeby mimo svoje telo alebo ste nevedeli kto je to v zrkadle??? potom to preslo a teraz citite niekedy ze ste ako keby neni na tom mieste kde prave ste???trpite tiez uzkostami???strachom???nespite???pri zasapvani vam behaju myslieky hlavou bez podnetu???rano sa zobudite ste akokeby oddeleni od sveta???

milovna

jaj 14?tak take veci mas veru robit v 18 a nie ked si este len vo vivine.co chces aby sa ti zastavil vivin a budes v 25 rokoch vyzerat ako 15 rocny chlapcek?na to si davaj bacha tak isto aj s tabakom.

Igorko355

zbytocne som si pokazil par mesiacou zivota tymto co mam este pred sebou snad to bude len lepsie a lepsie ... musim v to verit =)

milovna

igorko chcem ti tym povedat,ze ja to fajcim uz 10 rokov a viem v akej miere ju mam fajcit a ako casto a nie ako ty,ze si zaciatocnik a prehulis sa do takych stavov:-)

milovna

presne ako pisala ovecka.suhlasim,treba mat nad tym trosku ohlad kolko vela si zafajcis.velke mnozstvo proste skodi,to plati aj na ine veci :-D jednoducho po troske si zapalit a bude ti fajn:-)

milovna

netrpim takym nicim.skor opak,citim sa dobre,relaxujem pri rom,nezaobrem sa hovadiny,cize sa citim najlepsie a chce sa mi neskor potom spat,cize vzdy sa vyspim ako babatko :-)asi si fajcil salviu a nie travu :-D

Igorko355

musim sa drzat no hej hej... mam ponaucenie do konca zivota ...ked vidim niekoho kto huli tak si proste poviem ze ach keby sa mu stalo to co mne aspon by videl aku blbost robi... tak bola to teenagerska blbost =)

0vecka

nevim kolko mas rokov ale si musis uvedomit ze su to drogy.... proste to nieje hracka... takisto ked vypijes liter vodky tak to neskonci dobre.... ak ta to bavi tak dobre ale urcite vzdy na to mysli ze to nieje len tak... ono je to mozno lepsie ako alkohol ale taketo predavkovanie sa skor stane na trave ako s alkoholom.... to ze si zasiel za psychologom je dobre .. tak sa proste drz..

Igorko355

ovecka tak.... vies ja som to hulil dokopy 3 x slabota len male mnozstvo a potom som si dal dost vela fakt ze dsot a v tom to prislo taky zlomovy okamih lebo som sa zapocuval do konverzacie jak to mam nazvat namotavanie?