zmierenie sa so stratou....

Príspevok v téme: zmierenie sa so stratou....
Krtko89

Ahojte.Prosim Vas poradte ako sa mam zmierit so stratou.Bol som v Prahe skusit pracovat.Necakal som ze sa ocitnem na ubytovni plnej asocialov to mi agentura nepovedala.Zazitky ktore odtial mam su len same negativa.Pracu som fyzicky nezvladal ale to vsetko je nepoctatne.Nezarobil som vobec nic.Na nadrazi mi ukradli mi penazenku s dokladmi,nasledne mojou neopatrnostou mi ukradli na rozhliadni drahy znackovy fotak a teraz ked vybalujem doma veci som zistil ze mi ukradli aj moj nahradny mobil ktory som mal u seba.Som uplne deprimovany na dne.nemam chut zit.Hrozne dlho som si setril a teraz nemam skoro nic.Mam chut sa zabit(preco ma tam rovno niekto nezastretil?) je mi uz vsetko jedno nic a nikto ma nezaujma.

sandy21

ver mi, kasli na to, su aj horsie veci.
viem, ze ta to teraz mrzi, ale raz na to budes iba spominat ako na poucny zazitok.
mas o skusenost viac, ale hlavne ze si zdravy
poznam ludi, co maju miliony, ale su stari a chori, tak im je to prd platne

hmmmmmmmmmmm

k..zlodejske, bodaj by im poodpadavali ruky!je to az na hnev.
ale teraz k Tebe.ako ambrozia opisala svoj velmi smutny pribeh,tak tiez len konstatuje,ze ty si mozes aspon zanadavat,ale su ludia, ktori stracaju aj viac..mas skusenost/i ked mi je luto,ze taku negativnu/do zivota a teraz hlavu hore a napreduj!drzim palce.

[zruseny9]

Ahoj Krtko 89,chcem Ti len napísať,hlavu hore,sú to len veci,kvôli ktorým si nenič zdravie a život.Ako sa povie,keď nejde o život,nejde o nič.Ak budeš šikovný,nájdeš si prácu aj tu na Slovensku.Vieš,mne sa tiež nechce žiť,ale musím.Pred 3 rokmi nám nebankovka hrubým spôsobom zobrala byt,zostali sme na ulici,minulý rok nám zomrela 16 ročná dcérka a ja sa skúsim teba spýtať, ako sa mám ja vyrovnať so stratou.Veľa šťasta Ti prajem,a nezabudni sú to len a len veci.

ivana45

Prehry najuzitocnejsie prezijeme, ak ich oznacime za skusenost.
Mas snad ludi, ktorym vies byt uzitocny tak bud. Kym zozenies novu pracu, ponukni obcas pomoc pribznym, znamym a priatelom.
Zenam imponuju muzi londonovskeho typu -schopni zacat znova, ak pridu o vsetko. Uvidis, zoceli ta to.

iwulik87

ploooosim ta...ved su to len veci, ano je to strašne že sa ti teraz moc nedarilo, ale pozri čo sa dnes deje..si zdravy? si, určite aj šikovny a ked si šiel pracovat do prahy je aj vidno že sa snažíš, uvidíš že ti toto ostane ako blby zažitokm ale ved ideme dalej, či chceme bo nie((

:))))

Ja ta na jednu stranu chapem si mlady a prisiel si o vsetko cenne co si mal,vidno ze si vies veci vazit-ALE KOLI TOMU NESMIES ZAHADZOVAT ZIVOT-VECI BOLI A BUDU-ASPON SI SA POUCIL A TERAZ UZ BUDES OPATRNEJSI.NIE LEN K VECIAM ALE AJ K AGENTURAM NA PRACU.
HOCI NIEKEDY OPATRNOST AJ TAK NEPOMAHA.
ZELAM VELA STASTIA DO ZIVOTA.A NETRAP SA.

M74

Ja som sa raz nechal nalákať na zlú investíciu, vložil som 15 000sk a po 12 rokoch mi vrátili 3500sk. Odvtedy som na investovanie peňazí dosť skeptický, ten čo mi to poradil a sám tam prišiel o omnoho vyššiu sumu, sa nepoučil a peniaze mal postupne snáď v každej skrachovanej banke...

jajka001_

ako tu uz spominali, su to len veci. a presne ako pise lost, radsej stratit par drobnosti a poucit sa ako neskor prist o skutocne velky majetok.

M74

Ten "výlet" do Prahy bol asi ako nočná mora. Možno si nebolo zvyknutý pohybovať sa v prostredí, kde je vysoká pouličná kriminalita. Ale niekedy stačí nadpriemerná smola, kamarátke aj na tatranskej chate behom pár minút ukradli z izby malý batoh kde mala všetko cenné a čo mala na výlete. Škoda asi 40 000sk, aj keď to na začiatku tak nevyzeralo. Ale postupne sa to nazbieralo: doklady, hotovosť,platobné karty, foťák, bunda, čelovka atď.
Ale sú to iba veci, netreba si kvôly tomu brať život.