Medicina Martin

Príspevok v téme: Medicina Martin
moly

ahojte, som tretiacka a uvazujem nad studiom mediciny. Najradsej by som studovala v martine a viem, ze je najzlozitejsie dostat sa prave na tuto skolu, co sa týka medicina na SR. Chcela by som sa opytat studentov alebo absolventov tejto skoly, ake maju skusenosti. myslim tym system studia, profesori atd. dakujem a velmi sa potesim akejkolvek odpovedi :)

Tinka3535

ako ja doučko určite budem mať,teda od septembra do mája buduceho roka začínam,ale v podstate tam buem preberať tých 3000otázok ,ktoré sú na upjš,KE ,preto s apýtam :)

Nela41

Samozrejme doporučujem vedieť tabuľku prvkov naspamäť a najlepšie aspoň pár krát ísť na doučko a naučiť sa rýchlo a efektívne počítať príklady

Nela41

Do Martina žiadne testovnice nie sú. Dajú sa zohnať materiály z kurzov, kde máš vysvetlených pár vecí.. nie je to vôbec nevyhnutné. Stačí ti ak budeš vedieť knihy od predu aj od zadu .. nič iné ti nepomôže

Tinka3535

aj preto sa pýtam,či tu náhodou niekto taký,čo robil prijímačky do Mt nie je,či mi nahodou nevie poslať alebo aspon povedať,kde najpresnejšie zoženiem všetky tie materialy,v košiciach je to jednoduchšie,tam mam dve knihy a hotovo.. :D

Tinka3535

takže si myslíte,že hypoteticky,ak yb som vedela fakt,že dorbe otázky do KE tak by som sa mala dostať aj do Mt? ale kd tak rozmýšľam,tak zrejme to musí byť všetko rovnaké už aj z BA ,lebo vymyslieť 3000 otázok uplne odlišných od tých košických je asi dosť ťažké :D

Marsmeloun

inak do Martina sa dostal moj spolužiak z gympla .... ktorý bol trojkár ....uplne priemerný žiak ... takže smelo do toho :-)

Marsmeloun

aj moje obe sestry su na medicíne ... staršia tento rok končí a druhá budúci ..... prvé 3 roky sa vkuse len učili ... bolo to riadne náročné ked som videla to kvantum kníh ....má top podla mna aj svoje pozitíva aj negatíva ....velké pozitívom je , že este len štátnicuje ale už má prácu , kde nastupuje v juli po promociach :-) inak ja som práveže počula že Martin je najlahší , že tam často ani na pitvy nechodia ... tak neviem ... každý hovorí inak ...ucit sa treba vsade a myslím že ked vystudujes medinu tak je to uplne jedno odkial ..ale urcite ak sa budes snažiť a chces to tak to dosiahnes ....ja som si vsak vybrala pokojnejšiu cestu pedagogiky :D :D drž sa :-) a hlavne si zožen podklady na prijímačky a toie si prechadzaj .... lebo zo stredoškolského učiva tam vraj bolo toho málo...

Tinka3535

ahojte,mohla by som sa spýtať ako to je s tými prijímačkami do MArtina? myslíte,že je väčšina otázok rovnakých ako napríklad na LF v KE?