bradavky

afko

kazda zena po 1-2 minutach ktorej partner drazdi bradavky vyluci tekutinu s istym nazvom..je to prirodzene.. nieco ako kvapky lasky... ziadne tehotenstvo ani problem ! ked to budes robit kazdy den napr. od 10:00 do 10:05 tak kazdy den to tam budes citit :) podobna tema tu uz bola...

nicool

toto vylučovanie z bradaviek počujem prvý krat... a viem že vždy ked som na kontrole u gynekologa tak sa ma vžedy pýta či mi nič nevyteká z bradaviek.. a že ak bude tka mám prísť hned.... (takže to asi nie je normálne... ak by si si to všimol u priateľky.. tak ju pošli k doktorovi pretože môže mať niečo.. zapalene napr...

divotvorna

hm, ja viem len toľko, že ak žena zbadá nejaký podozrivý výtok z bradaviek, mala by to čo najskôr prekonzultovať s lekárom, lebo to nie je normálne a už vôbec nie bežné.

Ada54

krémom ani telovým mliekom to nieje.. lebo inak si ho natierame všade nie? tak prečo len tam to je také? skôr ako písala 01cicus, že tie žľazy môžu niečo vylučovať, ale nie je niečo proti tomu? to potom asi každej babe nevylučuje, som to hľadala aj na googli nič

01cicus

mne minule gynekolog povedal, ze sa nemam zlaknut ked mi tam bude nieco vytekat nahodou alebo tak, pretoze to su zlazy a kazde zlazy obcas nieco vylucuju. A zena nemusi byt tehotna aby sa jej z bradaviek vylucovala nejaka tekutina, kt. moze mat potom nejaku zvlastnu pachut

AdamKrt

Mozno pouziva nejaky krem, alebo telove mlieko. Napr. na zjemnenie bradaviek, alebo aby sa jej nesupala pokozka. To moze mat vseliaku chut.