Tocenie hlavy..

Príspevok v téme: Tocenie hlavy..
ninik

Chcem sa spytat, ci mate dakto podobny problem ako ja.posledne 2 tyzdne neviem co sa so mnoui deje, som slaba, keby som mohla cely den prespim, inak spim tak 10-12h denne, co priznavam je strasne moc!!!! ale ked sa nevyspim, som este horsie na tom.zacala som mat tocaky hlavy, je to daco ako ked ste po opici, lezite a ked zaspavate, tak vas celych toci, hlavou, ocami atd..je to dost neprijemne, mam z toho stach.v poslednej dobe som zacala ma toto tocenie aj cez den.ono mi to tak prejde cez oci a cez hlavu.ocne problemy by to byt nemali...naozaj uz neviem co mam robit, mam 4 rocne dieta, ja mam 25 a bojim sa, ze sa mi daco stane, ked budeme sami doma....teraz som si kupila Saframyl, dake volmopredajne ukludnovaky, vraj dost pomahaju a ze sa ukludnim...ale to tocenie mi neprestava.prosim vas, poradte mi :( dakujem velmi pekne

ja40

Ja som objednana na magneticku rezonanciu,ale az na 25.november,som ich uprosila,lebo mi najprv dali termin az na 27.1.2012! to som netusila,ze sa tak dlho caka...

elza77

ahojte, mne sa cely september kazdy den toci hlava, v kuse, lieky na to nie su. tak som rada, ze sa najdu aj ini ludia co chapu o co ide

ja40

poprosim vas,ktori ste uzivali,alebo uzivate BETASERC 24,odozvy na to.
Beriem to iba od vcera vecera dnes som na tom horsie ako vcera,toci sa mi hlava a je mi blbo

krút.-jana

Ahojte.. nikto nič neradí??:.hm:-(
Ozaj a nevie niekto ako sa naprávajú tie krištáliky v uchu alebo niečo o tom, že krútenie spôsobuje aj ich premiešanie a preto sa na to pýtam. Ďakujem za odpovede.

krút.-jana

Už som stoho na nervy nešťastná a neviem čo by mi už pomohlo... ako sa s tým trápite iný a čo na to beriete? poradte prosím ako to zvládate ja už nechcem takto žiť mám dve malé deti (5a 10) a potrebujem fungovať normálne ale nejde to:-(

krút.-jana

A AKO sa toho krútenia zbaviť mám to zase späť a hrozneeee bože nechcem to... je strašný pociť ani neprejsť nikde ..rng porad zase mám naspť lieky po roku - betaserc 24 2x denne 1table a aj infúzie a magnézium a nejako to nezaberá nič ...

RNG

Nizko cukor, hormonalne problemy, zapaly vo vnutornom uchu(vestibularny syndrom,tinitus, vertigo), rozne chemikalie vcitane mnozstva predpisovych liekov a ine, to vsetko moze sposobovat krutenie hlavy.

pipen4

ahojte neviem či mi vie niekto poradit. tri dni vlastne styri dni sa mi toči hlava inak som v poriadku športujem pravidelne,mam 25 rokov tlak ma super ušný mi povedal ze pocujem ako špion :) ze som ok neviem ci to moze byt skutocne zo stresu kt, som mala pred styrmi dnami ale mam pocit ako keby som mala zočinu ale taku asi za všetkých. neviem ci ste to uz niekto mal som vdacna za kazdu radu. pitny rezim mam super. dakujem Moňa :)

Egres123

Dnes sa mi od rana sa mi celkom dost tocila hlava, velmi neprijemny stav. Tak som cital vase forum a poviem vam, aj som sa zacal bat :-) pisete tu hrozne veci :-) tlak som mal dobry - 120/75/ pulz 75 - tak som rozmyslal z coho by to mohlo byt. Ide leto, snazim sa zdravo jest a sportujem.

Zjedol som cokoladovy croissant, zapil jablkovym dzusom a v proebehu 10 minut som sa citil vyborne.

vyskusajte to baby ;-)