Toto je sci-fi

Príspevok v téme: Toto je sci-fi
Scifi

18ročná mladá baba . Može mať každého na ktorého prstom ukáže, je inteligentná a milá. Doposiaľ však nemala žiadneho chalana, nezažila ako chutí bozk ani ju ešte nikto nedržal za ruku. Už 5 rokov je zalúbená do chalana. kt jej city (asi ako jediny) neopatuje, zrejme o nich ani nevie ale ona netusi ako sa k nemu dostat. Je to vobec mozne? Kde to zijem...

Scifi

lost uplne chapem to ako myslis s tym okolim a dokonca si myslim to iste ale neviem zmenit svoje vnutorne postoje ...biju sa vo mne dve mienky..a ano zrejme si ho aj idealizujem.. ale to nic nemeni na fakte ze aj bez toho je pre mna proste ako stvoreny!!!

jajka001_

uz pat rokov cize od 13. dievca, ved to mas hop alebo trop, skus to, ak to nepojde, tak zabudni a chod dalej. a nemas sa za co hanbit.

lost

respektive, dokazes na neho zabudnut pokial si v spolocnosti kamaratiek / kamaratov? Alebo velmi zaneprazdnena skolou / pracou / sportom ?

vreteno

lost - na tebe sa mi paci resp. nepaci - tym si nie som ista - ze stale len polemizujes, navrhujes, uvazujes no v konecnom dosledku si nie si nicim isty, nijake rozhodne stanovisko nepodavas, vacsinou nic nevyriesis..

lost

Hmm, no ta mienka okolia...
A co by sa stalo ak by si to prekonala, zahodila za hlavu? :)
Proste ze by si kaslala na to co povie svet.. len isla za tym cim chce ist, ved konieckoncov o to ide.. teda ak "nezijes pre okolie" ale "zijes pre seba" (neviem ci chapes ako to myslim)..
ze proste nezalezi "ako" to dosiahnes (myslim konkretne na cistu hru ze ho "zbalis") ale ze "ci" ho dosiahnes :)

Scifi

vreteno- nerozpravala som sa s nim este nazivo..obcas si piseme ale obcas ho aj vidavam...on mna vsak nie (nepytaj sa ako je to mozne)...a zaujalo ma na nom..hm ani neviem ..vsetko?!jednoducho citim nieco zvlastne pri pomysleni na neho

Scifi

lost ..neviem sklamania sa neobavam skor si zakladam dost na mienke ostatnych ..a neviem si predstavit co by povedali nato keby mu ja prva davam nejake impulzy..akesi je to cele domotane...vies mne ani tak nejde o to ze sa trapim kvoli nemu uz taky dlhy cas (som si zvykla) ale skor o to ze neviem ako sa "preorientovat" na niekoho kto sa viditelne zaujima o mna a bojim sa toho ze ostanem navzdy sama len kvoli svojej ..ani neviem ako to nazvat - tvrdohlavost?zaujatost?

vreteno

scifi- poznas ho osobne?..ak ano, rozpravas sa s nim niekedy?....kde si ho spoznala a ako?..kde ho stretavas a co ta na nom zaujalo?..

lost

Mozno je to vskutku hanblivost, ze ho "nevies" dostat (resp ho este nemas) a mozno je to - neviem ako to nazvat, ale vacsinou sa tak citia ludia v Las Vegas, ked idu "all in".
Zeby sa "bojis" (resp hanbis) ist do boja, pretoze sa obavas mozneho sklamania ?
alebo toto mas uplne pod kontrolou?
(len tak strielam :) )