Podvoliť sa alebo byť sebecká.?

Príspevok v téme: Podvoliť sa alebo byť sebecká.?
lenka22287

Chodim s priateľom už rok aj niečo, mám 17 on 20. Rada chodim so spolužiakmi na chaty a zabavam sa. Vačšinu času trávim s nim, je na jednej vlne ako ja takže sa dokážeme zabavať uplne super.
Myslim ale, že z páru má mať aj svoj vlastný druh zábavy. Moj chalan chodi na drumky bezo mna, bavi ho to ja nenamietam nech sa zabavi. Lenže ja milujem chaty so spolužiakmi. Dokážem sa odviazať, zasmejem sa a nič zlé nerobím. Za posledný pol rok som bola 2 krát a teraz v januári som checla isť zase.. Lenže JEMU sa to nelubi že chodim stále, a že si mam vybrať medzi nim a chatou. hovoril mi aká som sebecká,že zatial čo sa ja budem zabavať na chate budem doma plakať a podobne veci. Mne to pride ako vydieranie a také padlé na hlavu. čo mam robiť? neisť na chatu a zoostatť s nim? alebo isť a vysrať sa na nho? DAKUJEM !!!

ladida

jajka a vies co-kazdy muz ked opusti zenu,tak nasleduje-frigidna bola,nevedela varit,kontrolovala mi telefon...proste podstatne je poukazat celemu svetu,ze on chudak sa len branil utekom:)ja som len napisala,ze som sa nanho vykaslala,lebo to bolo moje rozhodnutie a nebojim sa to povedat.nemala som v plane tu rozpisovat preco,nic to nemeni na fakte,zesa to stalo.adam chcel alibisticku verziu,lebo tej muzi lahsie rozumeju...;D a moze ma teraz aj ukamenovat:))

ladida

jezis,Adam!ty si otvor filozoficke okienko niekde v tv...:)keby si si precital celu diskusiu,tak by si pochopil,ze sme si akurat s rozumiem ti pisali,bo sme mali odlisne nazory.

AdamKrt

ladida Dnes 19:37:

vies, aj vyjadrovat, ci pisat, sa treba vediet naucit. Ked napises, ze si sa len tak rozisla po 5 rocnom vztahu, tak je to ine, ake ked napises, ze si bola vo vztahu nestastna a niekto iny bol len posledny klinec, ktory naklonil rucicku vah v inak nestastnom vztahu, aby si sa konecne odhodlala ho ukoncit.

Ale ked napises len tak, ze si zahodila 5 rocny vztah za 2 dni pre cudzieho muza, ze sa Ti pacil jeho vzhlad, tak co cakas za reakcie ? :) Nikto netvrdi, ze to mas rozoberat do podrobnosti, ale ked napises polopravdu, tak interpretovat sa to da rozne... Mam dojem, ze si i tak schvalne chcela vyvolat rozruch silnym vyhlasenim. Ako v rozpravke. Raz capil a 7 ich zabil. Ale uz nenapisal, ze much..... :)

ladida

Adam!a ty o com?ved ja som tu na rovinu napisala,co som spravila a nebyt toho,ze ty to tu pitvas,nikdy by som sa k svojmu byvalemu viac nevyjadrila,lebo som naozaj nemala potrebu sa obhajovat ani sa prilepsovat:)))opakujem:moj byvali vztah nebol predmet temy!chcela som tym povedat,ze to,ze chalan babe zabrani byt samej s kamaratmi neznamena,ze jej zabrani ho opustit alebo sa zalubit!!!bo to moze prist kdekolvek.to bolo vsetko.akurat ty si sa poka....z toho,ze som sa zachovala sebecky,lebo my zeny predsa musime byt obetave a trpiace;DD

ladida

vies adam,a na margo ako by sa pacilo zenam keby ich muz opustil za dva dni?to by sa nikdy nestalo,lebo maloktory by mal gule povedat na rovinu,o co ide.vy sa radsej vyhovarate a tahate to na dve strany roky;D

AdamKrt

ladida Dnes 18:57:

typicke to neni pre chlapov, ale pre svina ludi. Je jedno, ci je to chlap, ci zena. Mimochodom, nepoznam v okoli jedineho chlapa, co by to urobil, ale poznam zenu, co to urobila a podviedla svojho manzela.

Zeny nie su o nic lepsie, tak sa tu nehrajte, ze muzi su svine a zeny svate... ;-)

jajka001_

ono je jednoduchsie sa rozist kvoli inemu ako neustale vysvetlovat skutocne dovody, resp niekedy to ani vysvetlit nejde, pretoze podla toho druheho to dôvod ani nie je a vsetko je v poriadku

ladida

to boli ale osobne veci,ktore som nemala v plane rozpitvavat.snazila som sa inak povodne trochu odlahcit temu a povedat tym len tolko,ze zivot je nevyspitatelny ,ale pani tvorstva sa na mna vrhli ako supy:)))

ladida

len mi to prislo vtipne,lebo kazda zena pochopila,ze v tom 5r vztahu musel byt kamen urazu,nikto neutecie ak je stastny.rozdiel je v tom,ze ja nemam potrebu alibisticky vyvetlovat dovod,preco som sa tak rozhodla,nic to nezmeni na fakte,ze som zahodila 2r vztah.ten nebol predmetom temy,ale pani len videli vetu muz odvrhnuty za 48hod a uz sa pohorsili:))ADAM KRT-moj byvali rozbiehal firmu,ked sme sa spoznali,doslova zbohatol za noc a zmenil sa na snobsku priseru.jedol uz len homare a divinu a jedol len v restauraciach,kde ucty zacinali na 5000.nezili sme na svk,ani stale este nezijem,takze bohuzial luxus restau a barov vsade naokolo.no a k vrcholovemu biznisu pak patri alkohol a bordeli.nezahodila som 2r kvoli bielym zubom vojho manzela,ale preto ze tie dva dni s nim mi dali viac ako posledny rok s priatelom.