Trilastin na strie

maťka20

Janka666 predpoklám, že si ten krém osobne nevyskúšala, lebo nevieš, čo naozaj dokáže. Ja som sa dva roky snažila zbaviť sa ich rôznymi krémami, natierala som sa ako o život a nič z toho, vždy som bola len sklamaná, ešte do polky minulého roku som si myslela, že to mám navždy :-( Ale potom som natrafila na trilastin,a môžem ho len vrele odporučiť. Zo začiatku som sa natierala 2 krát denne cca 3 mesiace (vystačila mi na to jedna tuba, lebo som si natierala iba jednu oblasť, lebo som chcela vidieť výsledok), no ale potom som stále mala dojem, že sa to nelepší a že to vôbec nefunguje. Skúsila som si objednať ďalšiu tubu, povedala som si, že treba len počkať, nejaký výsledok proste musí prísť, keď to na na pár ľudí v mojom okolí fungovalo a pomohlo im to. Takže sa stále natieram a mám pocit, že to je lepšie, naozaj ! Mám ešte jednu tubu, spolu teda použijem tri tuby a potom uvidím, ako bude moja koža vyzerať. Ale skutočne, ak máte zbytočne vyhadzovať peniaze za bežné spevňujúce krémy,ktoré použijete na oblasť pokrytú striami, nerobte tak, odložte si ich a kúpte si trilastin. U všetkých známych to fungovalo do mesiaca - mesiaca a pol,už po tomto krátkom čase vydeli zníženie počtu strií na koži, ja sa natieram už štvrtý mesiac a až teraz začínam vidieť výsledky, záleží to asi od viacerých faktorov. Ale naozaj, ak ešte trochu veríte, tak to skúste, viem, čo to je mať strie, mám ich celé roky a ničí mi to život hlavne v lete. Povedala som si, že vydržím ešte do júna - júla, uvidím, čo to urobí, či to ešte viac zaberie, no najradšej by som sa ich zbavila na 100%. Držím palčeky !

janka666

Skoda penazí, pretože ide o nedostatok kolagénu pod kožou a ked sa raz koža "pretrhá", dostane sa do prijateľného stavu len schudnutím, avšak jazvičky ostávajú. Hlboké jazvy, až fialové po pôrodoch sa nedajú odstrániť vôbec. Ziadne zázračné krémy nepomôžu k zoceleniu potrhanej pokožky. Schudnúť a opalovať, avšak tiež s mierou.