Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka_21

Chloe, vitaj :-). Jasne, ze sa mozes pripojit, bude to este veselsie a pojde nam to spolu lepsie. Akym sposobom chudnes? Preferujes nejaky sport?

chloeee

ahojte baby,
ja by som sa chcela k vám pridať, už dlhšie sledujem ako chudnete. Dúfam, že ma zoberiete medzi vás.
Chudnem už v podstate od augusta, na štvrť roka som si dala prestávku, čo sa mi teraz vypomstilo. za 5 mesiacov som schudla 9 kg, teraz som trošku zase nabrala. :-(

majka_21

Pastelka, z prace som prisla teraz skor, ale pojdem tam opat. Zmrzlinku vyrabam, tak kedze je mizerne pocasie, poslal ma veduci domov a kazal prist neskor pozriet, ci nieco treba alebo nie. Tak vyuzijem to a pojdem do posilovne si zacvicit. Ten jedalnicek vyzera super. Ja som dnes zjedla zatial len 2 grahamove rohliky so syrom a vypila kavu. Namiesto desiaty som mala trosku zmrzliny, ale bolo jej menej, lebo fakt mi nic nechutilo dnes. Na obed neviem co budem mat, ale cosi mamka robi v rure (neviem ci rybka dusena alebo co). Pojdem si zacvicit a uvidim co dalej :-). Tak si drzme palceky, aby ta zla vaha isla dole. Inak... teraz som si uvedomila, ze mi to vazenie nechyba - akokeby som vahu doma nemala :-).

pastelkaa

majka, ja mám vyššiu váhu ako ty, nie som až tak zvyknutá na pohyb a skrátka som sa rozhodla ísť dole cca kilo za týždeň, viem, že sa to dá a viem, že mne to ide, dlho som stála teraz preto, lebo som sa nehýbala. A jedávam zhruba takto dnes:
R: grahamové plátky - 2ks, cottage, paprika.
O: (bol skôr, lebo som išla do práce, preto som nemala desiatu): celozrnný kuskus (50g), kuracie mäso, k tomu 2 paradajky
Ol: zabudla som, priznávam
V: (skorá, už o 17tej): graham. rohlík, 4 plátky tvrdého syra a kopa zeleniny - cherry paradajky, brokolica
V2: mandle
V3: bolo plánované acidko, ale zabudla som si ho na brigáde v skrinke, takže buď nič nebude, alebo si dám ešte kúsok mrkvy, lebo spať idem až o hodinku a pol..
Uf takže takto, pri tomto príjme nie som hladná, celý deň som bola na nohách, a zabudla som, že celkom dosť vypijem vody a zeleného čaju, ale neviem koľko presne je to denne. Naozaj som sa rozhodla, že pre svoje zdravie spravím a budem robiť oveľa viac ako doteraz...Zajtra zase na brigádu na celý deň...
a tak si povedz, že na konci augusta to tých 75 a menej bude určite :)

majka_21

Pastelka, dufam, ze ti to vyjde. Ale ako sa ti podari zhodit 5 kg? Pytam sa preto, lebo ja dam dole max. 1 kg za mesiac. Ale potesilo by ma viac. Co jes a co pijes? Napises tu jedalnicek na jeden den? Len tak pre ispiraciu, lebo casto mi uz dochadzaju napady :-). Ja by som tak na konci augusta mala rada aspon 75 kg. Ale ak bude viac dole, ja sa neurazim :-).

pastelkaa

majka, tie zalievané polievky sú tiež riadny hnus, neviem, čo z toho je horšie, ale povedala by som, že je to za jedno. Tá polievka je plná soli, Ečok a nie je v nej nič dobré z pohľadu zdravia človeka, ja by som to nejedla kvôli chudnutiu, ale nejem to všeobecne pretože je to hnus. Radšej si polievku uvarím, pár minút denne nad tou prípravou jedla mi nič nespraví...
Inak mne začína práca na striedačku s brigádou, bude dosť ťažké sa stravovať pravidelne, ale rozhodla som sa, že to nevzdávam a pôjde to nejako určite :). A dobrý nápad s tým vážením, tiež to tak spravím, ale s tým rozdielom, že ja vážim 87 a rozhodla som sa, že presne o mesiac 1.augusta budem mať 82 najviac :). Chcem, aby to klesalo.

majka__

Nathalia, pocula som o balonikoch, ale pre mna su zbytocne. Citala som kdesi, ze su urcene pre obeznych ludi - ja nie som, cize je to na nic.
Pastelka, vifonky skusim nahradit zalievanymi polievkami do hrnceka. Neviem, ci to nebude vacsi hnus, ale chutia mi viac nez vifonky. Idem teraz do robotky, tak zjem asi jogurt (s neviem cim este), co mi bude asi malo, lebo najblizsie budem obedovat o cca 13:00 - donesie mi mamka z domu. Tak nieco dobre ukuchti. A do posilovne sa chystam ist uz v nedelu. Tak verim, ze v posilovni vydrzim. :-) Dnes som sa naposledy odvazila, nechcem tu vahu viac vidiet... a mam 79,5. Som zvedava, kolko budem mat na konci letnych prazdnin.

pastelkaa

majka, tak tie vifonky, uf, to je iný humus, to som jedávala voľakedy, ale zistila som, že si radšej uvarím cestoviny, kým si ráno spravím hygienu, dám na to cottage a hotovo :), je to tiež rýchlo a určite lepšie, skús to tak radšej. Kávu skús nahradiť zeleným čajom. A pitie príde samo, je teplo, telo si bude pýtať. A gratulujem k tomu, že máš svoju postavu rada :)super, len tak ďalej :)
ja som si dnes dala mäsko s cuketou a kúsok chceba na večeru a aj druh večeru som mala, acidko, mala som chuť zase, ale odolala som kamoškinej čokoláde :). Od zajtra do piatku každý deň pracujem, akosi sa obávam tohto týždňa, ale nejako to určite zvládnem :).
nathália, počula som, nechcem to a nepotrebujem :)

majka__

Pastelka, ta chut na sladke je strasna. Uz sa to nesmie opakovat - aspon nie tak narazovo. Tento mesiac sa pokusim sladke obmedzit a pit viac vody. Povacsinou pijem 1-1,5 l max. Skusim uplne vynechat instatne polievky (v pripade nudze a velkeho hladu si zalievam VIFON-ky, ak poznas) a su velmi slane a koreniste. Ale to fakt len vtedy, ked som trebars v praci a nemam nic teple v zaludku cely den. Nudzovy pripad. Tiez by som rada spravidelnila stravu (i ked uz jem 4x denne aspon), ale musim rozmyslat, co jem. Tiez skusim obmedzit kavu (pijem 1, max. 2 denne, ked uz som moc unavena a mam vela povinnosti). A tu digitalnu vahu nechcem vidiet odzajtra. Rano sa odvazim a najblizsie sa snad na nu postavim az koncom augusta napr. Joj... ale zistujem, ze mam svoju postavu viac rada, aj ked neni dokonala. Ucim sa... :-)