slovo "lubim ta"

Príspevok v téme: slovo "lubim ta"
Brenda

s priatelom sme spolu 2 tyzdne a uz mi do oci povedal ze ma lubi..neviem teraz co si mam o tom mysliet..je to este skoro? alebo je to uplne normalne alebo mu ide len o jedno?....lebo ja som toho nazoru ze za 2 tyzdne nespozname cloveka natolko aby sme ho mohli lubit...ak sa mylim tak mi prosim napiste ze ako to je a co tym myslel asi...dakujem

mnamka257

pokial ti nepovedal, ze ta miluje, tak podla mna to mysli uprimne. a vobec, neexistuje limit na povedanie niecoho takehoto. ale viac clankov o chalanoch a tak, najdes tu: www.girls-life-br.blogspot.com

Brenda

ivana45
vsak ja viem ze neni jediny na ostrove..ale uz som mala dake tie vztahy a aj napriek tomu ze som este mlada tak ma to uz prestalo bavit sa stale zoznamovat aj ked len tak nie z toho ze by som sa chcela zoznamovat mna to uz jednoducho nebavi..nebavi ma stretavat chalanou ktori "mi nesedia" alebo ja im a podobne...preto sa to aj vsetko vlastne pytam..a dobre skusim sa tym nezaoberat neriesit to..ale nechcem sa zase sklamat...ja len vela fylozofujem nad tym a nadvsetkym vseobecne..:D

ehm

zaujímavá téma my sme si to povedali po troch donoch a teraz sme už nejaké té roky spolu takže záleží od ľudí

ivana45

Pozri, Brenda, vobec by som sa tm nezaoberala.
Ak nic ine, urcite ti to zalichotilo. Ocividne sa na tie jeho slova celou bytostou nepricucnes, tak co.

Mimochodom, s tym mojim "seladonom" sme sa neskor zobrali. A aj jatyon2 je s tym svojim rychlovyznavatelom lasky doteraz... tak co. Zivot je pestry.
Nech ti to vyjde. Ak nie s tymto, tak s dalsim. Ved nie je jediny na ostrove :-)

Brenda

ivana45
hej hej za 2 tyzdne sa ludia az tak nepoznaju...su zevraj vynimky ale ja na to moc neverim...vypocula som si vela nazorou na to co mi povedal a po akom case mi to povedal..a dosla som akurat tak na to ze sa musim sama rozhodnut ci to jeho "lubim ta" zoberiem alebo mu nebudem verit ze to myslel vazne...a ak sa sklamem tak to tak asi malo byt...:)

Brenda

jatyon2
inac aj mne hovori ze mu je somnou dobre a ze ma ma v srdiecku..ale neviem..ja som skor zdrzanlivejsi typ a preto sa mi to nezda tak rychlo a co sa tyka toho "spania" tak ja praveze neviem ja by som aj chcela ved co je na tom ale neviem ako je on na tom...ale som pripravena aj na to ze by ma nehal po tom takze to je asi jedno..:D

elsa5.5

no,Brenda ide na to cez tú lásku,lebo vidí že u teba inak nezaboduje,ale správne,no možno je to aj inak intuícia ti napovie,ešte ho skúšaj on tú masku zloží a ak nie tak to je láska na prvý pohľad.

jatyon2

Myslim ze casom uvidis ako to cele myslel... mne priatel povedal po troch dnoch ze ma lubi, pamatam si ze som z toho zostala vtedy dost v soku, a ked som sa ho neskor spytala ako ma mohol tak skoro lubit, tak povedal ze to tak citil proste mu bolo so mnou super a tak to citil v srdiecku... Mimochodom sme spolu do dnes.
Chcem tym povedat len tolko... rob aj ty len to co citis.. ak s nim chces spat tak s nim spi a ak sa na to este necitis tak s tym pockaj...

ivana45

Brenda, rozumne dievcatko si ty. Take slova po dvoch tyzdnoch naozaj budia nedoveru.

Zazila som, ako mlady pan po cca 2 tyzdnoch "znamosti" vyhlasil, ze citi, ze sa vezmeme. Ja som si povedala, ze toto je uplny cvok. Okrem toho taraj, ktory ma ma za uplne blbu... (lebo ja viem, ze za ten cas sa ani zdaleka neda povedat, ze sa pozname, hehe ..). Zaradila som ho medzi seladonov, ktori, aby babu dostali do postele, nataraju take hovadiny ...

Pekne sa s nim stretavaj, do sexu sa nenut. Pockaj si, kym si nebudes ista, ze chces, aby prave tento muz ziskal exkluzivitu na intimne dotyky tvojho tela (a aj duse).

Napis, prosim, ako pokracujete, na toto som extra zvedava !

lost

Brenda, jaj :) ten rok som myslel skor tak, ze tolko by som bol ochodny cakat bez problemov, ak by partnerka chcel skor, tak moze byt (ale napr zase nie prilis skoro, ale zase mam relativne konzervativnejsie nazory ohladom toho, tak preto taky cas) :)
ale napr neviem, ak by som uz mal skusenosti predtym a aj partnerka by chcela, tak mozno aj mesiac je OK, alebo dva.. zalezi asi ako rychlo sa vyvyja vztah. [to len tak, aby som neuviedol do omylu, ze ako chalan by som namietal ak by baba na mna tlacila :) cize tie cisla co som dole pisal, boli skor hranicne s maximom, nie priemer, alebo minimum.. minimum by som skor mal ASI tak ze ak prva tak 3-4 mesiace aspon, priemer mozno 1 rok, a max asi 4 roky... a ak by to nebola prva, tak minimum napr mesiac, priemer dva-tri a max mozno 6-12 :) ) ale to len odjad, realita moze byt niekedy ina, zalezi od situacie, cize taky "hruby odhad" :)