Zistí to moja gynekologička?

milaMartina

No to som pisala,ze ak sa rata od PM mne sa nema ako takto ratat.Neriesim lebo mi gynekologicka povedala,ze pockame 3-4 mesiace ci nenabehnem sama na cyklus.Ja som mala taketo problemy s menstruaciou aj pred uzivanim HA preto som ju zacala uzivat.
Takze mozem byt v pohode?Urcite to uvidi aj ked jej nepoviem,aby sa na to zamerala?
A este otazka.Ak mi pichne vyvolavacku a dostanem menstruaciu tak uz na 100% tehotna nie som?

lionesssssss

ty si neuveriteľná :D

zistila by to aj keby bola slepá...ver tomu, že aj ty by si to videla na tom USG ani by ti nebolo treba lekársky diplom...

tehotenstvo sa ráta od dňa poslednej menštruácie, tak ako si napísala... inak prečo neriešiš to že ti nechodí menzes od októbra?

milaMartina

Pytam sa kvoli tomu,ci nemam posunut prehliadku u gynekologicky o nejaky tyzden,aby som si bola ista,to by uz bolo 51 dni od styku.
Proste mam strach a chcem si byt 100% ista ze tehotna nie som.
Ako sa teda pocita tehotenstvo ak nie od dna pohlavneho styku ak presne viem,kedy mohlo dojst k oplodneniu?Ja chapem,ze ine pary to nevedia lebo sa miluju spolu 28dni cyklu,ale my sme sa milovali v ten jeden den a priatel odisiel na sluzobnu cestu,teda iny den nepripada do uvahy.

lionesssssss

odpoveď si už predsa dostala, čo sa stále pýtaš... ona sa nemusí zameriavať na žiadny gestačný vačok... ona to uvidí aj tak :)))

milaMartina

Chapem,ze od poslednej menstruacie,ale ja som poslednu menstruaciu mala v oktobrim,odvtedy po vysadeni HA nic,takze ja to takto ratat nemozem.
Chcem len normalnu odpoved.Ak by mi gynekologicka robila vaginalne sono zisti to aj ked sa nebude zameriavat na to,ze hlada gestacny vacok teda znamku pripadneho tehotenstva?

lionesssssss

milaMartinka, zisti si, keď si taká šikovná :)))) týždne tehotenstva sa nerátajú od pohlavného styku :)))

milaMartina

Viem presne ktory den som mala styk,a je to presne 6 tyzdnov od styku.Priatel na druhy den isiel n sluzobnu cestu,takze jedine v ten den som mohla otehotniet.Takze asi ako sa rata tehotenstvo,ked nemam menstruaciu od oktobra od vysadenia HA.A jediny nechraneny ohlavny styk sme mali s priatelom 5.1.

lionesssssss

6 týždňov od styku je koniec druhého , začiatok tretieho, neviem v ktorom dni cyklu si mala styk, ale ty zase nevieš ako sa ráta tehotenstvo :)))