Moj priatel sa zalubil do inej

Príspevok v téme: Moj priatel sa zalubil do inej
erika222

S partnerom som spolu 8 rokov, všetko klapalo až do teraz. Asi tri týždne dozadu sa začal správať inak, odmietal ma. Nevedela som čím to je, myslela som si že sa trápi kvôli práci a peniazom, čo je aj pravda. Ale pred pár dňami vyšiel s pravdou von, už to nevládal v sebe dusiť. Má jednu kamošku s ktorou zvykol chodiť von na pivo, keďže nie sme na seba žiarlivý tak mi to vôbec nevadilo, lenže sa mi teraz priznal že, už asi 5 týždňov na ňu stále myslí, a stále viac. Hovoril že s ňou nemal vôbec nič, že ma nepodviedol. Ale nevie vôbec čo má robiť, že by aj chcel byť s ňou a ale bojí sa zahodiť týchto 8 rokov somnou. Nakoniec sa rozhodol že ostane somnou, a skúsi na ňu zabudnúť, že skúsi sa s ňou teraz nejaký čas nestretávať a už sa nechce o tom viac rozprávať a nechce aby som mu to denno denne vyčítala, a že chcel by byť chvíľu sám, ale nechce aby som sa odsťahovala, ale ja plánujem teraz odísť domov na 4 dni, nech tu ostane teda sám a nech o tom popremýšla. Ale ja si myslím, že toto všetko čo mi povedal nemyslí úplne vážne, že mi toto hovorí iba ľútosti, lebo videl že ako veľmi ma to vzalo. Neviem čo mám robiť, strašne ho milujem a nechcem ho stratiť. Čo mám urobiť aby ma chcel a na ňu zabudol. Prosím pomôžte mi. Som z toho úplne v koncoch, neviem jesť, spať a fajčím jednu za druhou, a neviem prestať plakať od kedy mi to povedal. A teraz tu len sedíme v byte a vôbec sa somnou nechce baviť, lebo že vraj sa nechce tváriť ako by sa nič nestalo.

macka26

nemas sa coho bat. ak ta nelubi, alebo sa nevie premoct co sa tyka tej druhej, preboli a sama prides na to, ze je to tak lepsie... sms ze si u vasich mu posli...

erika222

Ivana

On vie velmi dobre ze som doma, tym som si 100% ista. A aj preto sa mi neozval. A ja neviem teraz ked on sa mi neozval, tak mu mam pisat este sms-ku? Neviem vobec co je dobre a co zle, neviem co mam robit. Ale tak necham ho do nedele nech popremysla. Len potom neviem co mu poviem ked sa vratim, ale tak asi nic, nech mi povie on ze co noveho

ivana45

erika, bola som zvedava, co napises.
Zrejme ste nezvykli odist na par dni a nepovedat druhemu, kam a preco a na ako dlho idete.
Musis mu napisat aspon SMS, kde si (napr. s vysvetlenim, ze nezvladas zivy rozhovor). Netrucuj, nema to vyznam. Posuvas tym svojho chlapca k "tej druhej".
Prosim ta, usmej sa a vobec sa neboj. Nemassa coho bat. Ak prides o muza, ktory ta nelubi, tak si zasa tak vela nestratila. Nemozes za to. Ani on za to nemoze. Odplaces si to a budes otvorena novemu zaciatku.
PS. Verim, ze zostanete spolu.

erika222

Ahojte!

Dnes pred obedom som odisla domov k rodicom. Nic som mu nestihla povedat, kedze prave nebol doma, cize som odisla bez slov. Zatial sa mi neozval. Bohuzial v nedelu sa musim vratit spat, neviem co mu poviem, neviem co mi povie on. Ale strasne sa bojim. Teraz neviem na com som, nad cim rozmysla, ako si vyberie, ci mu budem chybat, ci naozaj nepojde za nou. Neviem ako to vydrzim, a ci toto fakt pomoze.

Lia86

Erika,

Napisem ti moj pribeh, velmi podobny tvojmu, mozno si z toho daco zoberies... Bola som v 3. rocniku na vs, presne o takomto case sa moj mily po piatich rokoch nasho vztahu "zamiloval" do sekretarky. Klamal, bol hrozne chladny, co ma nesmierne bolelo. Moc som sa trapila, nejedla, nespala, len plakala. Bolo to o to horsie, ze povedal, ze s nou chce rozvijat vztah. Nechcela som ho nechat odist, moc to bolelo. Az jedneho dna ked som zistila, ze ma klamal a ju mal ulozenu pod menom kamarata, dosla mi trpezlivost, treskla jemo mobil o zem a vyhnala z domu, byvali sme u nasich. Moc mi pomahalo, ze som sa zverila mojim kamoskam z vysky, moc ma podporovali. Do toho sa mi do cesty priplietol kamarat, s ktorym som zacala riesit bakalarku, zacali sme chodit von s notebookmi, neskor aj bez nich. Vsade nas videli nasi spolocny znami, takze jasne, ze sa mu to dostalo do usi. Az jedneho dna asi 3 tyzdne po tom, co som ho vyhnala, (som myslela, ze je s nou a rozvijaju vztah, mimochodom sedeli v jednej kancli)mi zavolal, ze ci sa mozme stretnut, ze takto to dalej nejde. Sli sme na obed, bol pochudnuty, v ociach slzy cely cas obedu, chcel mi dat pusu, objat, ale tentoraz som bola ja chladna. Mala som dilemu, vratit sa k nemu, tomu, co ma uz neskutocne sklamal, alebo budovat pomalicky vztah s tym druhym?... Nakoniec som sa predsa aj na radu rodicov vratila k prvemu, uz sme spolu 8 rokov, neskutocne sa snazi, zacal si ma moc vazit. Tej dotycnej som to dala velmi pocitit. Z celeho som vysla ako vitaz ja, nie nadarmo sa vravi, ze clovek zisti, co mal az ked to strati... Erika, moc ti drzim paste, aby to pre teba dopadlo co najlepsie, hlavne sa mu nevnucuj a zanechaj si hrdost. Neplac, ja uz by som tiez neplakala po tejto skusenosti...

ivana45

erika, ja by som mu povedala, ze ho lubim, ze dufam, ze ho nestratim.
Ze sa potrebujem sa vzdialit, lebo trpim ako zviera a je na tahu - o dalsom priebehu rozhoduje on. A poprosila by som ho, ze ked bude vediet, ze sa chce rozist, nech mi to povie rychlo.

Nuz, ty hovor to, co citis ty.

lienocka2808

Ja som nemyslela ze odist bez slov. Ale jasne mu povedat, ze ta to nici a ze uz nevladzes. Pobalit sa aby videl, ze to myslis vazne a odist. Vies v kritickej situacii zazracne cloveku sa odhalia priority. Ja neviem aj ci to,ze ti o tom povedal bolo od neho spravne. Mne to pride sebecke a len ta tym trapi. Mohol si to vyriesit v sebe a teba mohol usetrit od tohto celeho. Ako mu ty pomozes pri rozhodovani?? Ver mi lahsie by bolo keby ti nepovedal nic a ostal s tebou, alebo by ti iba povedal, ze je koniec milujem inu. Aspon by si sa s tym rychlejsie vyrovnala. Naco ma toto vyznam?