Čo by ste si pomysleli ?

KIKA555

strasne by som chcela riesit taketo p*coviny namiesto mojich problemov .
dievca musis byt neskutocne drbnuta a keby som ten chlapec tak ti nedam nic !

mamka777

az sa mi krvny tlak zvysil... oklamal ta??? ako ho mozes podozrievat ked si si neni sama ista ako to presne bolo??? bola si pritom ked to kupoval?? praveze on by mal byt sklamany, ze si voci nemu taka podozrievava... ak je v tom naozaj nevinne, ako myslis ze sa bude citit on ze ho tu takto osieras?? vidiet ze ho asi skutocne nelubis.. moj priatel mi tiez dal na zaciatku vztahu retiazku, tiez povedal ze je to biele zlato.. nakoniec to bolo striebro, po case sa mi sam priznal, no mne to bolo u riti, bola som rada, ze mi vobec daco dal na tie Vianoce. ale veru bola som nahnevana, ale nie na nho, to na seba, lebo som bola nesmierne hrda co mi kupil, vsade som sa chvalila, a doteraz ma to mrzi, ze som sa zachovala ako pucka, lebo som s tym hrozne machrovala... teraz som tiez nesmierne hrda, ale na to, ze mozem stat po boku takeho uzasneho chlapa, ktory na mna chcel urobit dojem a podla mna je to mile, uz len preto lebo sa snazil... tebe sa mal vysrat na hlavu, ked si nedokazes vazit aj to malicko, co si v dnesnej dobe pri tych ¨extremnych¨ platoch kolkokrat nemoze vela ludi dovolit..

jajjki

presne tak Dr. House si to vystihol....predpokladám, že si blondýna...

čo bude ďalej... predpokladám, že tvoj priateľ to bude mať s tebou ťažké, keď už teraz nemá na zlaté retiazky... ale ak si blond - tvoje správanie chápem:))) ja byť chlapom, tak ťa ženiem k čertu...

Darkless

Pozri. Ja, ako chlap, nemám ani šajnu o rozdieloch medzi bielym zlatom a striebrom. A predpokladám, že podobne bol na tom aj tvoj priateľ. Jednoducho nevidel rozdiel, alebo sa zmýlil, možno ho priamo v obchode oklamali. V každom prípade si si to mala vyriešiť s ním, pretože ak sa ho na to spýtaš mesiac alebo viac po tom, tak predpokladám, že ho to nepríjemne prekvapí. Keby som ja kúpil dievčaťu retiazku, a ona mi po mesiaci podozrievavo povie, že nejde o biele zlato ale striebro, asi by som začal uvažovať priamo o rozchode, pretože toto je správanie namachlenej boháčky v kožuchu, ktorá používa špeciálne vyhladený toaletný papier aby si nepodráždila svoj napúdrovaný zadok a nie dievčaťa na seriózny vzťah. Keby vysvitlo, že ide o postriebrený plast, tak to ešte pochopím ale toto je už fakt priveľa. Tí dole majú pravdu, inde ľudia zomierajú, pretože nemajú čo vložiť do úst a ty tu riešiš takúto vyslovene kravinu. Vyrieš si to s priateľom a keď ti naozaj klamal, tak si to vybav s ním a uvidíš.

dr_house

Máš pravdu, v Afrike deti zomierajú ako na slovensku muchy, v Thajsku nemajú čo jesť a pracujú za smiešne prachy, ale tvoj muž je gangster prvej triedy lebo asi nie je odborník na šperky a proste nevie rozoznať biele zlato a striebro, možno sa len zle rozumel s predavačom, pozri sa radšej či nemaš pod autom bombu veď všetko je také hrozné, hlavne sa nepredávkuj niečim také je všetko hrozné.

klamalma

Cez týžden sa s ním porozprávam a dám vedieť ako to dopadlo ..Lebo toto ma fakt zaujíma. Neverím , že by ho v obchode niekto oklamal ...Cítim sa pod psa. :/
Ak ma klame v takýchto veciach čo bude dalej ... A prečo to robí?!

elsa5.5

el nino,no ja ti tvoj názor vytlkať z hlavy nebudem,,ale keby ma takto chalan oklamal tak to by urazilo aj mňa poviem to otvorene,tu ide o princíp,to sa nerobí,klamať sa nemá...,,mňa poteší aj plyšové srdce na valentína,ale robiť z niekoho blbca ja by som to tiež neurobila....

Nikolka_nechapem2

Ahoj klamalma!Tak,to by som sa dost urazila,pochybujem,ze sam nevedel,ze co je to za retiazku.Mala by si sa ho spytat ci si je isti tym co ti povedal,no ze je to ozajstne zlato.Mozno ta len chcel ohurit,ze ti dal drahu vec.Asi!Myslim si,lebo chlapy sa chcu ukazovat.Ale mrzi ma,ze si myslel,ze si taka blba a nevsimnes si to.Ved zlato a striebro ma ine cislo vygravirovane.A ako to dopadlo?Odpis,dik.Nikolka_nechapem2