Problémy so srdcom?

Príspevok v téme: Problémy so srdcom?
Alexandra01

Včera po fyzickej námahe (ale nie nejakej extrémnej) ma hrozne rozboleli pľúca, nevedela som sa nadýchnuť, ale po chvíľke to prešlo (chorá nie som). Dnes ráno ma neskutočne pichalo v hrudníku, opäť som sa nevedela skoro ani nadýchnuť a to isté sa mi stalo práve teraz, po jednej stresovej situácií. Už dlhšiu dobu sa mi stáva, občas, že mám pocit keď sa nadýchnem, akoby som sa nadýchla naprázdno, akoby vzduch nešiel do pľúc a musím sa okamžite znova a tiež sa mi občas stane že cítim ako by mi preskočilo srdce, nemyslím, keď počúvate ako bije, ale normálne to cítim v hrudi akoby sa vychýlilo a udrelo si silnejšie mimo rytmu a je to dosť nepríjemný pocit. Neviem či len nepreháňam, nechcem chodiť zbytočne k lekárke, ale zas nie som taká, že by som sa nad tým stále zamýšľala, ale z času na čas sa to udeje a začínam mať z toho aj po včerajšej a dnešnej skúsenosti obavy.

Deria

no, ja by som s tym isla k doktorovi, nic netreba podcenit. moja kamoska mala podobne stavy a mala pocit, ze sa dusi. nic jej nezistili, bolo to psychickeho razu a tiez to podcenila, takmer na to doplatila. netvrdim, ze mas to iste, co ona, lebo casto su symptomy takmer rovnake ale choroby rozne.