knihy

alle

Tien vetra, 9poviedok(salinger), knihy od gabriela gar. Marqueza, Borisa Filana, S. Kinga,Kafku, dalsich klasikov...milujem aj poeziu

Slobodna

záleží od toho čo rada čítaš a od stupňa tvojej inteligencie.
Coelho je podľa mňa úplne o ničom a Čajka od Livingstona? Nikdy som si nemyslela, že to niekedy o nejakej knihe poviem, pretože knihy milujem a aj keď sa mi zdá celá kniha napr. nudná, vždy v nej nájdem min. jednu vec, ktorá mi niečo dá. No Čajka úplne prázdny príbeh a nič mi nedala.
Súhlasím s klasikou, Dostojevsky, Remarque - Traja kamaráti.
Muž, který chtěl být šťastný (Laurent Gounelle)- podľa mňa úplne skvelá kniha, ktorá mi dala zo všetkých asi najviac. Ale je to veľmi individuálne, každému sa páči niečo iné.

gadget2

mne sa páčili: Chatrč - Young, Dost bylo kokotu - Dr. Clement, Nápady - leonardo da vinci, boží šašo - brat šavol, ...

Airam7

ahoj, ja som ich precitala dost, ale z tych co ma najviac zaujali: medeny jazdec, vzkriesenie, anna karenina (tolstoj),osudný medailon, prasknuta snurovacka, desiree no a od niznanskeho zo slov. historie, potom od m.j. zagorky gordana a tak.
ale aj paolo coelho ma dobre knizky, take na zamyslenie. aj ja by som brala nejaky tip, ak mas nejaky, tak prihod.

Inner

ja citam hlavne odbornu literaturu, ale z beletrie sa mi vzdy pacili Zlocin a trest (Dostojevskij) alebo mozaika pribehov Vsetko, co naozaj potrebujem vediet, som sa naucil v materskej skole (Fulghum). Tazko sa mi rozpomina, beletriu som skutocne dlho necitala.

veronika1211

Pridavam prvu ja - napriklad v Tieni mafie. Velmi zaujimava, napinava, troska drasticka a precitala som ju za dva dni. Mozem len odporucit.