Červené bodky po tele

Linguistics

RNG, este raz dakujem za odpovede a za rady. Budem sa tomu venovat, a predsa len zajdem za lekarkou.
Sear4 - este raz, RNG vysvetlenie podal. Aj mne sa tie malinke daju 'zoskrabnut', ale o minutku sa vratia. Kolkokrat este potrebujes pocut, ze su to petechie? Ak chces vediet viac, pouzi google, a ak chces vediet pricinu, chod k lekarke na krvne testy, snad na nieco pride.

Sear4

kua sorry ze tu tak spamujem ale nerozumiem tomu, ja som si jednu odskrabol, vobec tam nebola a pozeral som na to miesto a behom par sekund tam znova narastla, co to je

Sear4

tie mini cervene bodky, co su jak po vpichu s ihlou tak som zistil ze sa mi daju odskrabnut, ale mam okolo nic uplne cervenu kozu a svrbi ma to, asi som zle spravil ze som si ich skusal odskrabnut..a tie vacsie su jak sosovice a tie mam dost na hrudi a jednu velku na ruke co som aj odfotil, ale tu mam uz roky tak neviem...

RNG

Linguistic, ked to mas roky, tak to nemoze byt leukemia, To by si uz davno vonala fialky zo spodu. Moze to byt nejake oslabenie cievok(pouzivaj lecitin antioxidanty najma vitamin C, E a bioflavonidy na precistenie a spruznenie stien cievok),
moze to byt nizky pocet krvnych platniciek(plesnove a candidove infekcie, pozri na Google.sk zadanim rng candida ako sa pri tom branit a odstranit to) a v tom pripade si zozen kokosovy olej a silny oreganovy, ako napr Oregano oil od firmy NOW v enterickych kapsuliach, ma ho hromada miest na nete, skus napr iherb.com tam maju pokial viem najlacnejsie postovne na Slovensko.

Na druhej strane moze to byt len nasledok nejakeho lieku, len to by sa malo za tie roky uz davno vyhojit

Linguistics

RNG, dakujem za odpoved. Pozrela som si nieco na nete, vyzera to na tie petechie.
Pojdem teda rovno za obvodnou lekarkou a poziadam o krvne testy, snad sa zisti pricina.
Ta leukemia vyzera hrozivo, ale az take zle to (snad) so mnou nebude, citim sa ok, a myslim, ze taka leukemia by sa pocas tych rokov uz prejavila aj inak.
Sear4 - bez aj ty k lekarke, tu na fore sa asi na presnu pricinu nepride.