facebook

katka...

Cacana, mam dost rokov a prave preto si tam pridavam len priatelov, s ktorymi sa stretavam aj osobne a nie takych co som raz v zivote videla a na ulici ma ani nepozdravia. Nepotrebujem tam mat 200 priatelov. A tiez si tam nedavam fotky z dovolenky, nevypisujem, kedy, kde idem, kedy mam volny byt a podobne. Profilovu fotku mam taku, ze ma tam skoro ani nevidno. Samozrejme viem, ze sa da vsetko zneuzit. Ale aj tak si myslim, ze ti to do sukromia zasiahne len tak, ako to ty dovolis. A zoznam priatelov nemam zverejneny pre cudzich ani nastenku.

cacana

katka, myslim ze skor ty mas malo rokov, ked si neuvedomujes, co vsetko sa da z toho vycitat a kam vsade sa da preklikat.. a vidim ze by si bola velmi prekvapena, keby si vedela, ze ludia napriek tomu, ze maju aj mnoho inych problemov, si najdu cas na to, aby si o tebe pozistovali toho co najviac. a kazdy detail nieco o tebe prezradi. koniec koncov z detailov sa sklada celok ;) je to ako skladacka a cim viac mas casti tym to viac to do seba zapada.
a ano, da sa to nastavit, aj ja som si to nastavila este pred par tyzdnami ;)

žažiká

da sa to v sukromi. ja to robievam odkedy nejaka dobra dusa si vybrala z mojich priatelov na azete jednu znamu odtialto z fora a zneuzil jej foto na iny nick s ktorym dotycna robila blbosti...

bohuzial aj taki ludia sa najdu...

Janulik33

Ja mam tiez na fb skryty zoznam priatelov. Som si to vsimla u niektorych mojich priatelov a hovorim si, preco by ini mali ocumovat zonam mojich priatelov, tak som si nastavila tak, ze vidim iba ja. Nemyslim si, ze ked to mam skryte, tak moji pratelia si myslia, ze nemam ziadnycch, lebo moja nastenka je im pristupna a tam vidia moje cinnosti aj komenmtare mojich priatelov, takte tak. Len neznaly si mysli, ze ak niekto nezverejnuje na fb zoznam svojich priatelo, nema ziadnych.
Tiez si nemyslim, ze nemam ziadne sukromie na fb ako tu niekto napisal. Praveze je fajn, ked vidim co ma nove ten ktory kamarat... prostrednictvom fb som nasla a nasli ma mnohi spoluziaci este zo ZS, SS, ci z VS o kt. som nemala spravy od skoncenia skoly.

katka...

To si fakt myslis, ze niekto bude sledovat, koho mas v priateloch, koho si kedy pridas? Ludia maju ine problemy. Ale asi mas este malo rokov a asi je to dolezite v tomto veku.

lost

no tazko povedat :) ale podla mna nie :)keby daco vyhovoril by som sa na neschopne nastavenie "neviem to nastavit" :D
alebo by som povedal ze tak to ma byt, skryte :)

btw tiez by som to robil presne takto, nepotrebujem aby kamos1 vedel ze s kamosom2 som kamos, lebo on kamosa2 ani nemusi poznat a to ze ja a kamos2 sme kamosi povazujem za sukromnu infromaciu/vec, tym padom kamos1 to nesmie vediet, pokial mi to kamos2 vyslovene nepovoli a pokial je to bezpecne vramci kazdeho z nas tuto informaciu prezradit :) :D :D